Afganistan Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Afganistan Vizesi

Afganistan Vizesi Başvuru Merkezleri

Afganistan ve diğer tüm ülke vizeleri için başvurabileceğiniz Global Vize Hizmetleri tüm Türkiye’de kaliteli ve müşteri memnuniyet hizmet odaklı bir vize başvuru hizmeti sunmaktadır. Afganistan Vizesi Başvuru Merkezleri iletişim noktaları şu şekildedir:

Afganistan Vizesi Başvuru Merkezleri

Afganistan vize başvuruları için İnternet sitemiz üzerinde çevrimiçi müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilişiniz. Adınızı, E-posta adresinizi, telefonunuzu, vize almak istediğiniz ülkeyi, yaşadığınız şehri belirterek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Randevu hizmetimizle Whatsapp Mobil Başvuru formunu doldurarak Ankara, İstanbul, Gaziantep ve İzmir başvuru merkezlerimizde işlem yapabilmek için yaşadığınız şehri belirterek başvuru yapabilirsiniz. Formlardaki tüm alanları doldurmanız gerekmektedir ve yasal bilgilendirme alanında onay vermeniz yeterlidir.

Global Vize Hizmetleri Afganistan Vizesi Başvuru Merkezleri mesai saatleri içinde telefon ve faksla iletişe geçenlere de hızlı ve kaliteli bir vize başvuru bilgilendirme hizmeti vermektedir.

Bunun yanında E-posta adresimize başvurduğunuzda size başvurduğunuz ülkenin vize alma yöntemleri ayrıntılı bir şekilde aktarılacak, istediğiniz vize türünde gerekli olan evrak listesi mail adresinize gönderilecektir.

Afganistan Vizesi Başvuru Merkezleri Atılacak Adımlar

Afganistan Turistik ve Ticari vizeleri için Afganistan Vizesi Başvuru Merkezleri Global Vize Hizmetleri ofisleri aracılığıyla şu adımları atarak konforlu ve kolay bir biçimde vize başvuru sürecini başlatabilirsiniz:

  • Müşteri temsilcilerimizi arayınız, İnternet sitemiz üzerinden çağrı merkezimizde müşteri temsilcilerimize ulaşınız, Whatsapp Mobil Başvuru formumuzla uzman danışmanlarımızla iletişime geçiniz.
  • İstediğiniz vize türü için gerekli evrak listenizi mail aracılığı ile ediniz.
  • Afganistan vizesi için gerekli evrakları tamamlayarak kargo, kurye aracılığı ile vize başvuru ofisimize ulaştırınız.
  • Onaylanan randevu tarihinde randevunuza katılınız ve gerekiyorsa biyometrik verilerinizi veriniz.
  • Vize başvuru merkezimizle iletişime geçerek vize başvuru süreciniz hakkında bilgi alınız, vize başvurunuz olumlu sonuçlanırsa vizeli pasaportlarınız adresinize kurye ya da kargo yolu ile iletilecektir.

Global Vize Hizmetleri İletişim Bilgileri

Global Vize Hizmetleri, Global Visa Services Afganistan vize başvuru merkezleri uzman danışmanları ile en yüksek vize kabul onayı sağlayarak sektöründe öncü bir konuma yükselmiştir. Vize başvuru ofislerimizle iletişime geçeceğiniz iletişim bilgilerimiz:

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Mesai Saatleri

Pazartesi Günü – Cuma Günü: 08.30 – 18.00
Cumartesi Günü: 10.00 – 14.00

E-posta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×