Yemen Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Yemen Vizesi

Yemen vize istiyor mu sorusunun yanıtını merak ediyorsanız öncelikle bu ülkeye yapılacak olan seyahatlerde bordo pasaport sahiplerinin vize alması gerekirken, diplomatik pasaport sahiplerinin ise vizeden muaf olduklarını belirtelim. Ayrıca yeşil ve gri pasaport sahipleri de vizeden muaftırlar.

Yemen vizesi için ilk olarak başvuru işlemlerinin eksiksiz bir biçimde tamamlanması gerekmektedir. Bu konuda bu ülkeden vize alınmasının zor olup olmadığı merak edilir. Eğer ülkenin sizlerden talep ettiklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmişseniz ve ziyaret sonun vatanınıza döneceğinizi kanıtlamışsanız o zaman vize alma işlemlerinde bir sorun yaşamazsınız.

Yemen vize başvurusu yapacak olan kişilerin, hükümetin talep ettiği evrak listesini hazırlaması ve bu evraklar ile birlikte başvuru merkezlerine müracaat etmesi gerekmektedir. Ayrıca vize harç bedelini de yatırmaları zorunludur.

Yemen vizesi evrakları ise başvuruda bulunacağınız vize türüne göre farklılık gösterecek olup bu konuda kesin bilgiler vermenin doğru olmayacağını belirtelim. Öncelikle hangi vize türüne başvuruda bulunacaksanız evrak listesini ona göre hazırlamanız gerekecektir.

Yemen vizesi ücreti hakkında bilgi almak için Eray Tur ile irtibata geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×