Yemen Vize Ücreti - Eraytur
Yemen Vizesi

Yemen Vize Ücreti

Yemen vize ücreti Yemen dış temsilcilikleri vize harç ücretlerinden ve Yemen vize başvuru merkezleri >> eraytur.com/yemen-vize-basvuru-merkezleri/ hizmet bedellerinden oluşmaktadır. Yemen vize harç ücretleri Amerikan doları üzerinden nakit olarak tahsil edilmektedir, vize başvuru merkezi hizmet ücretleri ise Türk lirası karşılığı ödenebilir.

Yemen Vize Ücreti

2023 yılında belirlenen Yemen vize ücreti bedelleri şu şekilde açıklanmıştır:

  • Yemen Vizesi Turistik vize ücretleri
30-100 USD
  • Yemen Vizesi Ticari vize ücretleri
30-100 USD
  • Yemen Vizesi Öğrenci vize ücretleri
30-100 USD

 

Yemen vize ücretleri sadece Yemen konsolosluğu vize harç ücretlerinden oluşmaz. Vize başvuru merkezleri hizmet bedelleri ve ek hizmet bedelleri vize başvuru sahibi tarafından ödenmek durumundadır.

Yemen vize ücreti ödendi dekontu konsolosluk onayı alınarak Yemen vize evrakları >> eraytur.com/yemen-vize-evraklari/  vize başvuru dosyasında bulundurulmalıdır. Yemen vize başvuru merkezlerinde vize uzman danışmanları eşliğinde yapılan vize başvurularında Yemen vize ücretleri tahsilatı yapılmaktadır.

Yemen Vize Ücreti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yemen vize ücreti Yemen dış temsilcilikleri vize bölümünce vize kriterlerine göre belirlenir. Vize harç ücretleri ve vize başvuru merkezi hizmet bedelleri zaman içerisinde güncellenmektedir. En doğru bilgilere vize başvuru merkezleri iletişim noktalarından ulaşmak mümkündür.

Yemen vize ücreti konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır:

  • Yemen vize ücretleri başkasına satılamaz ya da devredilemez.
  • Yemen vize ücretleri başvurulan vize türü işlemlerinde uygulanır.
  • Yemen vize ücretleri sadece Yemen vize işlemlerinde geçerlidir.
  • Yemen vize ücretleri Yemen vize reddi >> eraytur.com/yemen-vize-reddi/ kararı sonrasından vize başvuru sahibine iade edilmez.
  • Yeni Yemen vize başvurularında ödenmiş tüm ücretler, Yemen vize harç ücreti ve vize başvuru merkezi ücretleri tekrar ödenir.

Vize başvuru sahipleri mevcut Yemen vize başvurularında özenli davranmalı, vize uzmanı tavsiyelerini dinleyerek hatasız ve eksik başvurularda bulunmalıdır. Yemen vize ücreti bedelleri zaman içerisinde değişebilmektedir

Amerikan doları üzerinden hesaplanan vize ücreti bedelleri karşılığı güncel döviz hareketlerinden etkilendiğinden vize başvuru sahipleri bunu dikkate almalıdır.

Yemen vize ücreti hakkında en detaylı bilgilere ve Yemen vizeleri hakkında tüm detaylara Eraytur Gaziantep ve Ankara vize ofisleri iletişim noktalarından ulaşmak mümkündür. Vize başvuru sahipleri Yemen vizelerini güvenli ve hızlı bir şekilde vize başvuru merkezlerinden rahatça edinebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×