Yemen Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Yemen Vizesi

Yemen Vize Başvuru Merkezleri

Yemen vize başvuru merkezleri Yemen vize işlemlerinin kaliteli ve hızlı bir biçimde, uzman vize danışmanları eşliğinde tamamlandığı vize merkezleridir. Gaziantep ve Ankara merkezlerinde ülkemizin her yerinden Yemen vize başvurularını kabul eden vize merkezleri vize alım sektöründe öncü bir rol oynamaktadır.

Yemen Vize Başvuru Merkezleri

Yemen vize başvuru merkezleri Yemen vizesi almak isteyen vize başvuru sahiplerine etkili ve yetkin bir hizmet sunmaktadır. Yemen dış temsilcilikleri ile koordinasyon sağlayan vize danışmanlarımız Yemen vize evrakları >> eraytur.com/yemen-vize-evraklari/ vize başvuru dosyasının hatasız bir şekilde hazırlanması sağlar, vize başvuru dosyalarını konsolosluk vize bölümüne ulaştırır.

Vize başvuru merkezlerimizde temel vize alım koordinasyon işlemlerinin yanında uzman vize danışmanı desteği sunulmakta, Yemen vize ücreti >> eraytur.com/yemen-vize-ucreti/ tahsilatı yapılmakta ve sunulan ek hizmetlerle vize başvuru sürecinin hızlanması sağlanmaktadır. Vize başvuru sahipleri Gaziantep-Ankara vize ofislerimizde güvenle vize işlemlerini tamamlamaktadır.

Yemen Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yemen vize başvuru merkezlerinde Yemen dış temsilcilikleri ile etkili bir koordine sağlanarak vize başvuru dosyalarının hemen işleme alınmasına katkı verilmektedir. Yemen’e gitmek isteyen kişiler vize başvuru merkezlerimizin ek hizmetlerinden yararlanarak daha hızlı ve daha güvenli bir vize başvuru süreci yaşayabilir.

Yemen vize başvuru merkezlerinde verilen ek hizmetler şunlardır:

 • Yemen vize formu >> eraytur.com/yemen-vize-formu-ve-dilekce/ ve Yemen vize talep dilekçesinin yazımı ve doldurulması
 • Yemen seyahat sağlık sigorta poliçesinin düzenlenmesi
 • Yemen vize başvuru dosyasına eklenmesi zorunlu olan biyometrik fotoğrafların çekimi ve basımı
 • Yemen vize başvuru dosyasına konulacak evrakların belge çıktı hizmeti ve fotokopi çekimleri
 • Yemen vize evraklarının vize merkezimize ulaşımı sağlamak için kargo ve kurye hizmetleri
 • Yemen vize sürecini hızlandıran VIP ve Prime Time hizmeti
 • İnternetten alınacak Yemen vize evrakları için İnternet kiosk ağı

Vize başvuru merkezlerimizde verilen ek hizmetler müşterilerimizin talebine bağlıdır ve ayrı ayrı satın alınabilir. Yemen vizeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için vize başvuru merkezlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yemen Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Yemen vize başvuru merkezleri ile kolayca iletişime geçebilir, Yemen vize türleri ve vize işlem süreci hakkında merak ettiğiniz sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve vize uzman danışmanlarımız ücretsiz bir şekilde vize başvuru sahiplerini Yemen vizeleri hakkında bilgilendirecektir.

Yemen vize başvuru merkezleri iletişim noktaları şu şekildedir:

 • Web sitemiz üzerinden canlı sohbete katılarak Yemen vizeleri hakkında merak ettiğiniz soruları ve vize detaylarını danışmanlarımıza, müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.
 • Whatsapp numaramıza mesaj atarak Yemen vize türlerini ve bu vize türlerinde vize işlemlerinin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.
 • E-mail adresimize mesaj atarak Yemen vizesi için gerekli evrakların listesine ücretsiz ulaşabilirsiniz.
 • Ücretsiz danışma hattımızı arayarak Yemen vize işlemleri için Gaziantep ve Ankara vize ofislerimizden randevu alabilirsiniz.

Yemen vize başvuru merkezlerimiz ülkemizin her il ve ilçesinden Yemen vize başvurularını kabul etmekte, vize sürecinin güvenli ve süratli şekilde gerçekleştirilmesi sağlamaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 220 37 34

Faks: +90 (850) 969 46 27

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×