Vietnam Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Vietnam Vizesi

Vietnam vize istiyor mu sorusu için umuma mahsus bordo pasaport sahibi vatandaşların vize alması gerekirken, diplomatik pasaporta sahip kişilerin 90 günü aşmayacak şekildeki ziyaretleri için vize almasına gerek yoktur.

Vietnam vizesi seyahat amaçlarına göre kategorilere ayrılmaktadır. Ülkeye turistik gezi amacı ile kısa süreli olarak gidecekseniz o zaman kısa süreli turistik vize almanız gerekmektedir. Uzun süreli kalmanız gerekli ise o zaman uzun dönem vize kategorilerinden birine başvurmalısınız.

Vietnam vize başvurusu yapacak kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan ilk vize evraklarının eksiksiz bir şekilde hazırlanması ve bir diğeri de vize harç ücretinin yatırılmasıdır. Tüm talep edilenler tamamlandıktan sonra vize başvurusu için vize başvuru merkezlerine müracaat edebilirsiniz.

Vietnam vizesi evrakları vize başvurusunun en önemli adımıdır. Çünkü her ülkenin ve hatta her vize türünün talep ettiği evraklar farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden bu konuda yaşanabilecek herhangi bir sorun vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir.

Vietnam vizesi ücreti ve evrak listesi hakkında aklınıza takılanları sormak için Eray Tur’u arayabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×