Vietnam Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Vietnam Vizesi

Vietnam Vize Başvuru Merkezleri

Vietnam vize başvuru merkezleri Vietnam vize işlemlerinin güvenle ve hızlıca tamamlandığı, Gaziantep ve Ankara vize ofislerinde hizmet veren vize başvuru merkezleridir. Ülkemizin dört bir yanından Vietnam vize başvurularını kabul eden vize ofislerimizde deneyimli ve güler yüzlü vize uzmanlarımız vize başvuru sahiplerinin vize işlemleri konusundaki tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Vietnam Vize Başvuru Merkezleri

Vietnam vize başvuru merkezleri Vietnam dış temsilcilikleri ile iş birliği halinde kaliteli vize aracılık işlemleri sunmaktadır. Vize danışmalarımızın gözetiminde vize başvuru sahipleri Vietnam vize evrakları >> eraytur.com/vietnam-vize-evraklari/vize başvuru dosyasını en uygun şekilde hazırlamakta, ek hizmet sayesinde vize başvuru sürecini hızlandırmaktadır.

Vize başvuru merkezlerimizde Vietnam vize ücreti eraytur.com/vietnam-vize-ucreti/ödemeleri kabul edilmekte, vize başvuru sahiplerinin Vietnam vizesi hakkınsa tüm merak ettiği sorular ücretsiz olarak yanıtlanmaktadır. Vize başvuru sahipleri yetkili ve etkin vize uzmanlarımız sayesinde güvenle Vietnam vize işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Vietnam Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmetin Adresi

Vietnam vize başvuru merkezleri Gaziantep ve Ankara illerinde ikamet eden, çevre il ve ilçelerde Vietnam vizesi için başvurmayı düşünen kişilere kolay ve hızlı bir vize başvuru süreci sunmaktadır. Vietnam dış temsilciliklerine vize başvuru dosyaları süratle ulaştırılarak koordineli bir çalışma gerçekleştirilir, vize danışmanları olumsuzluk yaşanmaması adına vize başvuru sahiplerine sürekli bir destek sunar. Ek hizmetler Vietnam vize başvuru sürecini hızlandırmaktadır.

Vietnam vize başvuru merkezleri ek hizmetleri şunlardır:

 • Vietnam vize formu >> eraytur.com/vietnam-vize-formu-ve-dilekce/ ve vize talep dilekçesinin düzgün şekilde hazırlanması
 • Vietnam vize evrak dosyasında bulunması gereken biyometrik fotoğrafların hazırlanması
 • Vietnam seyahat sağlık sigortasının uygun biçimde düzenlenmesi
 • Vietnam vize sürecini hızlandıran VIP ve Prime Time uygulamaları
 • Vietnam vize evrak dosyaları için belge çıktı ve fotokopi hizmetleri
 • Vietnam vize başvuru süreci hakkında bilgilendirme amaçlı SMS hizmeti
 • İnternetten alınacak Vietnam vize belgelerine ulaşmak için İnternet kiosk ağı
 • Vietnam vize belgelerinin ulaşımını sağlayan kargo ve kurye hizmeti

Vize başvuru merkezlerimizde verilen ek hizmetler vize sürecini son derece hızlandırmaktadır. Vize başvuru sahipleri bu hizmetlerden dilediklerini satın alabilir.

Vietnam Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Vietnam vize başvuru merkezlerine kolay yollardan ulaşan vize başvuru sahipleri Vietnam vize işlemlerini hızlıca tamamlamaktadır. Vize danışmanlarımız ve müşteri temsilcilerimiz 7/24 vize başvuru sahiplerinin Vietnam vizeleri hakkındaki sorularını cevaplamaya hazırdır.

Vietnam vize başvuru merkezlerine şu yollardan ulaşmak mümkündür:

 • İnternet sitemize giren vize başvuru sahipleri canlı sohbete katılarak Vietnam vizeleri hakkında bilgi alabilir.
 • Whatsapp acil vize numaramıza mesaj atan kişiler Vietnam vizeleri hususunda merak ettikleri soruların cevaplarına ulaşabilir.
 • E-posta adresimize mail atan vize başvuru sahipleri Vietnam vize evrakları listesini edinerek gerekli hazırlıklarına başlayabilir.
 • Ücretsiz danışma hattımızı arayan kişiler Vietnam vize başvurularını başlatmak adına vize ofislerimizden randevu alabilir.

Gaziantep ve Ankara vize merkezlerimizi ziyaret eden misafirlerimiz Vietnam vize işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde tamamlamaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 220 37 34

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×