Tayland Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Tayland Vizesi

Tayland vize istiyor mu sorusunun cevabı için Bordo pasaport sahibi vatandaşların vizeden muaf olduklarını belirtelim. Ancak bu durum yalnızca 30 günü aşmayacak seyahatler için geçerli olup, bu sürenin üstündeki ziyaretler için vize alınması gerektiğini söyleyelim. Diplomatik pasaport sahiplerinden ise, 90 günü aşmayacak şekilde yaptıkları ziyaretlerde vize istenmemektedir.

Tayland vizesi uzun süreli kalma durumu için geçerli olup, ülke sınırlarında 30 günden fazla ikamet edecek kişilerin alması gereken vize türüdür. Bu ülkeye vize alabilmek için sınırda vize uygulamasından da faydalanabilirsiniz.

Tayland vize başvurusu bu ülkeye yapılacak uzun süreli seyahatlerde alınması gereken vizenin ilk adımıdır. Başvurularınızı vize başvuru merkezlerinden yapabileceğiniz gibi sınırda vize uygulamasından da yararlanabilirsiniz.

Tayland vize evrakları ise, kısa süreli kalma durumu olan kişiler için pasaport, rezervasyon bilgileri ve kimlik şeklinde sıralanabilir. Ancak uzun süreli vize almak isteyen kişiler için daha detaylı bir evrak listesi bulunmaktadır.

Bu konuda ve Tayland vize ücreti konusunda detaylı bilgi almak ya da danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için Eray Tur ile iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×