Tayland Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Tayland Vizesi

Tayland Vize Başvuru Merkezleri

Tayland vize başvuru merkezleri Tayland vize işlemlerinin kaliteli bir hizmet anlayışı ile uzman vize danışmanları eşliğinde gerçekleştirildiği vize başvuru ofisleridir. Vize başvuru sahipleri vize başvuru merkezlerimizle iletişime geçerek Tayland vizeleri hakkında her türlü bilgiye ücretsiz ulaşabilir, vize kriterlerini karşıladıkları takdirde Tayland vize işlemlerini hemen başlatabilir.

Tayland Vize Başvuru Merkezleri

Tayland vize başvuru merkezleri ülkemizin tüm illerinden gelen başvuruları Gaziantep ve Ankara vize başvuru merkezlerimizde kabul etmektedir. Vize başvuru merkezlerimizde Tayland vize evrakları >> eraytur.com/tayland-vize-evraklari/ vize başvuru dosyası uzman vize danışmanları gözetiminde hatasız olarak hazırlanır ve Tayland dış temsilcilikleri ile süratli bir koordinasyon sağlanır.

Vize başvuru merkezlerimizde Tayland vize ücreti >> eraytur.com/tayland-vize-ucreti/ ödemesi yapılmakta, vize aracılık hizmeti yanında Taylan vize sürecini kolay hale getiren ek hizmetler talebe bağlı olarak sunulmaktadır. Vize başvuru sahipleri vize belgelerini hızlı kargo hizmetimizle merkezimize ulaştırdığında vize işlemleri hemen başlatılmaktadır.

Tayland Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmetin Adresi

Tayland vize başvuru merkezleri Tayland konsolosluğu ile uyum içerisinde vize işlemlerini kolayca tamamlamaktadır. Vize başvuru merkezimize gelen kişiler kişisel konumlarının Tayland vize kriterlerine uygunluğunu vize danışmaları ile yaptıkları görüşmelerde değerlendirerek vize sürecini başlatabilir. Tayland vize evraklarının hazırlanması ve vize başvuru dosyasının oluşturulması esnasında ek hizmetler de sunulmaktadır.

Tayland vize başvuru merkezleri verilen ek hizmetleri şunlardır:

 • Tayland vize formu >> eraytur.com/tayland-vize-formu-ve-dilekce/ ve Tayland vize talep dilekçesinin uygun şekilde hazırlanması
 • Tayland seyahat sağlık sigortasının vize kriterlerine uyacak biçimde düzenlenmesi
 • Tayland vize başvuru dosyası için biyometrik fotoğrafların çekimi
 • Tayland vize başvuru süreci hakkında SMS bilgilendirmesi
 • Tayland vize başvuru dosyalarının iletimini sağlayan kargo ve kurye hizmeti
 • İnternetten alınan Tayland vize evrakları için geniş kiosk ağı
 • Tayland vize başvuru dosyasında bulunması gereken evrakların fotokopi çekimi ve belge çıktılarının sağlanması

Vize başvuru merkezlerimizde verilen ek hizmetler vize başvuru sahibinin arzusuna bağlıdır, tek tek satın alınabilir. Ek hizmetler sayesinde vize başvuru sahipleri büyük bir zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Tayland Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Tayland vize başvuru merkezleri iletişim noktaları ile irtibat kuran vize başvuru sahipleri Tayland vizesi ve talep ettikleri vize türü hakkında tüm detaylara ücretsiz olarak ulaşmaktadır. Kişisel, mesleki, finansal bilgilerinin yer aldığı vize evraklarının hatasız olarak hazırlanmasında vize danışmanlarımız vize başvuru sahipleri tam destek sağlamaktadır.

Tayland vize başvuru merkezleri ile iletişim şu şekilde sağlanabilir:

 • Eraytur sitemiz üzerinden canlı sohbete katılan vize başvuru sahipleri müşteri temsilcilerimizden talep ettikleri Tayland vize türü hakkında ayrıntılara ulaşabilir.
 • E-posta adresimize mail atan vize başvuru sahipleri Tayland vize evrakları listesine ulaşarak gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabilir.
 • Ücretsiz danışma hattımızı arayan kişiler vize merkezimizden ön görüşme randevusu alarak Tayland vize işlemleri sürecinin ilk adımını atabilir.
 • Whatsapp numaramıza mesaj atan vize başvuru sahipleri Tayland vizesi hakkında sormak istedikleri soruları vize danışmanlarımıza iletebilir.

Tayland vize başvuru merkezleri uzun yılların deneyimi ile Tayland vize işlemlerini hızlı ve kolay bir biçimde vize başvuru sahiplerine sunmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 220 37 34

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×