Portekiz Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Portekiz Vizesi

Portekiz vize istiyor mu sorusu sorulur iken Portekiz’in bir Schengen ülkesi olduğu da bilinmelidir. Portekiz vize istemektedir ve bu nedenle vize almak için başvuru yapılmalıdır.

Portekiz’e vize almak için başvuru ilk sırada yer almaktadır. Portekiz vizesi başvuru işlemleri için konsolosluk ile iletişimde olmak gerekmektedir ve öncesinde randevu alınmalıdır.

Portekiz vize başvurusu yapmak için konsolosluktan randevu almak gerekmektedir. Ancak öncesinde belgeler eksiksiz olmalıdır. Bu konuda birtakım tereddütleriniz var ise Eray Tur ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede daha iyi bir vize dosyası hazırlayabilirsiniz.

Portekiz vizesi için gereken belgeler söz konusudur. Portekiz vizesi evrakları vize türüne göre değişse de her şekilde zaruri olan belgeler vardır. Bunların başında kimlik fotokopisi, pasaport, biyometrik fotoğraf gibi belgeler bu grupta yer almaktadır.

Portekiz vizesi ücreti de evraklara dekont olarak yer almalıdır. Ödeme sonrasında dekont buraya eklenmelidir. Net bir vize ücreti belirtmek mümkün olmasa da konsolosluk üzerinden veya Eray Tur sayesinde vizeniz göre istenecek ücreti öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×