Portekiz Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Portekiz Vizesi

Portekiz Vize Başvuru Merkezleri

Portekiz vize başvuru merkezleri Portekiz vize işlemlerinin tamamlandığı yetkili ve güvenilir vize ofisleridir. Portekiz kısa süreli vize işlemleri tamamen vize başvuru merkezlerinde tamamlanmak zorundadır, vize başvuru sahipleri konsolosluklara kendileri başvuramaz. Uzun süreli Portekiz vize başvurularında ise vize başvuru dosyaları vize merkezlerinde hazırlanır ve vize randevuları alınır.

Pakistan Vizesi Başvuru Merkezleri

Portekiz Vize Başvuru Merkezleri

Portekiz vize başvuru merkezleri Gaziantep ve Ankara vize ofislerinde yurdumuzun her yerinde yaşayan vize başvuru sahiplerinin vize başvurularını kabul etmektedir. Uzman vize danışmanları ile Portekiz vize evrakları vize başvuru dosyası hatasız bir şekilde hazırlanır ve süratle Portekiz dış temsilcilikleri vize bölümüne bu vize başvuru dosyaları iletilir.

Portekiz vize randevusu nasıl alınır?
Portekiz vize randevusu Portekiz konsolosluğunun internet sitesi üzerinden alınabilmektedir.
Portekiz vize veriyor mu?
Portekiz vize vermektedir bu nedenle vize almak istiyorsanız başvuru yapmanız gerekmektedir.
Portekiz vizesi ne kadar?
Portekiz vize ücretleri sene bazındadır. Eğer 1 sene veya üstü olarak vize alacaksanız bu durumda 90 Euro ödemeniz gerekir ancak eğer daha kısa süreli alacaksanız 75 Euro gerekmektedir.
Portekiz vize ücreti tahsilatının yapıldığı vize başvuru merkezlerimizde deneyimli kadromuz ile tüm kısa süreli Portekiz vize işlemleri güvenle yapılmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı vizyonuna sahip olan vize başvuru merkezlerimiz  vize işlemlerini yıllardır gerçekleştirmektedir.

Portekiz Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmetin Adresi

Portekiz vize başvuru merkezleri Ankara ve Gaziantep vize merkezleri aracılığı ile Portekiz dış temsilcilikleri vize bölümüyle uyumlu bir çalışma sergilemektedir. Vize danışmanlarımız Portekiz ve Schengen vizeleri konularında uzmanlaşmış deneyimlerini vize başvuru sahipleri ile paylaşır. Vize başvuru merkezlerimizde Portekiz vize sürecini hızlandıran ve kolaylaştıran ek hizmetler bulunmaktadır.

Portekiz vize başvuru merkezlerinde verilen ek hizmetler şunlardır:

 • Portekiz vize formu ve vize talep dilekçesinin düzenlenmesi
 • Portekiz seyahat sağlık sigorta poliçesinin hazırlanması
 • Portekiz vize başvuru dosyası içinde olması gereken biyometrik fotoğrafların hazırlanması
 • Portekiz vize başvuru evrakları fotokopi çekimi ve belge çıktı alınması
 • Portekiz vize süreci hakkında SMS bilgilendirme
 • Portekiz vize belgeleri teslimi için kurye ve kargo hizmeti
 • Portekiz vize belgelerinin İnternetten alımını sağlayan kiosk ağı hizmeti
 • Portekiz vize sürecini hızlandıran VIP ve Prime Time ayrıcalığı

Portekiz vize başvuru merkezleriyle iletişime geçen vize başvuru sahipleri yetkili vize merkezimizde gönül rahatlığı ile Portekiz vize işlemlerini tamamlamaktadır.

Portekiz Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Portekiz vize başvuru merkezleri ile iletişime geçmek vize başvuru sahipleri için son derece kolaydır. Müşteri temsilcilerimiz ile Portekiz vizeleri hakkında her türlü bilgi alışverişinde bulunabilir, uzman vize danışmanlarımızdan vize başvuru sürecinin adımlarını öğrenebilirsiniz.

Portekiz vize başvuru merkezleri iletişim noktaları şunlardır:

 • Eraytur İnternet sitemizde bulunan iletişim alanından canlı sohbeti başlatabilir, müşteri temsilcilerimize Portekiz vizeleri hakkındaki sorularınızı iletebilirsiniz.
 • E-posta adresimize mail atarak Portekiz vize evrakları listesine ulaşabilirsiniz.
 • Ücretsiz danışma hattımızda müşteri temsilcilerimiz Portekiz vizeleri konusunda vize başvuru sahiplerine bedelsiz bilgi sunmaktadır.
 • Whatsapp vize hattımızda uzman danışmanlarımıza ulaşabilir, Portekiz vize süreci hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Eraytur ve Global Visa Services vize ofisleri Schengen vizeleri ve Portekiz vizesi hususunda yetkili ve güvenilir vize merkezleridir. Gaziantep ve Ankara’da oturan yurttaşlarımız hızlıca Portekiz vizesi işlemlerini tamamlayabilirken, ülkemizin diğer bölgelerinde yer alan vize başvuru sahipleri evraklarını ileterek vize işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×