Mısır Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Mısır Vizesi

Mısır vize istiyor mu sorusu sorulsa da bordo pasaportlu iseniz vize almanız gerekmektedir. Ancak gri, yeşil veya siyah pasaportunuz var ise vizeden muaf sayılmaktasınız.

Mısır vizesi almak için birtakım evraklara ihtiyacınız vardır. Elbette bu aşamada vize türü önem arz etmektedir. Ancak örneğin turistik vizeye bakıldığında banka hesap dökümü ve gelir belgesi gibi evraklar istenmektedir. Mısır vizesi evrakları listesi vize türüne göre farklı olacaktır.

Mısır vize başvurusu için konsolosluğa ve büyükelçiliğe gidebilirsiniz. Aynı zamanda Eray Tur’dan yardım alarak süreci çok daha kısa ve iyi hale getirebilirsiniz. Evraklarınızın en iyisi olması için birtakım çalışmalar yürütülecektir.

Mısır vizesi alabilmek zor olmasa da şartları tamamen karşılamak gerekmektedir. Sonrasında Mısır vizesi sonuçlanması için ortalama 2 hafta beklemeniz gerekmektedir. Ancak duruma göre daha erken veya daha geç cevaplanan vizeler de olabilmektedir.

Mısır vizesi ücreti ise başvuru süreci gibi değişmektedir. Alacağınız vizenin 90 gün ile sınırlı olup olmadığı burada ana belirleyici olmaktadır. Bunun dışında yaşınız da etkili olacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×