Mısır Vizesi

Mısır Vize Ücreti

 

Mısır vize ücreti

Mısır vize ücreti Mısır dış temsilcilikleri vize harç ücreti ve vize başvuru merkezi hizmet bedellerinden oluşur. Zaman içerisinde güncellenen vize harç ücretleri Türk lirası olarak ödenebilir, Euro olarak belirlenen vize harç ücretleri güncel döviz hareketlerinden etkilenmektedir.

2021 yılı içerisinde ödenmesi gereken Mısır vize ücreti bedelleri şöyledir:

  • Mısır Turistik Vizesi 30 günlük tek girişli 20 Euro+250 TL
  • Mısır Ticari Vizesi 30 günlük tek girişli 20 Euro+600 TL
  • Mısır Ticari Vizesi çok girişli 20 Euro+850 TL
  • Mısır vizesi evrak tasdik işlemi 20 Euro+1250 TL

Mısır vizesi ücretleri zaman içerisinde değişebilmektedir, en sağlıklı vize ücreti bilgisine Mısır vizesi başvuru merkezleri >> eraytur.com/misir-vizesi-basvuru-merkezleri/  aracılığı ile ulaşılabilmek mümkündür.

Mısır Vize Ücreti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Mısır vize ücreti Mısır vize harç ücretleri ve vize başvuru merkezi hizmet bedellerinden oluşur. Vize başvuru merkezleri Mısır vize evrakları >> eraytur.com/misir-vize-evraklari/  vize başvuru dosyalarının hazırlandığı aracılık hizmetleri veren ofislerdir. Vize uzmanları denetiminde yapılan vize başvuruları yüksek vize kabul oranlarına sahiptir.

Mısır Vize Ücreti hakkında bilinmesi gerekenler şunlardır:

  • Mısır vize ücretleri başkasına devredilemez ve satılamaz.
  • Mısır vize ücretleri başvurulan vize türünde kullanılır.
  • Mısır vize ücretleri sadece Mısır vizeleri için kullanılır.
  • Mısır vize reddi >> eraytur.com/misir-vize-reddi/ kararı sonrasında ödenen Mısır vize ücretleri geri iade edilmez.
  • Her yeni Mısır vize başvurusunda tüm ücretler yeniden ödenmelidir.

Mısır vize ücreti ödendikten sonra ödendi dekontu vize başvuru dosyasına konmalıdır. Vize başvuru merkezleri uzman vize danışmanları vize başvuru dosyasının hatasız oluşturulmasında vize başvuru sahiplerine yardımcı olur. Global Visa Services vize ofisleri deneyimli kadrosu ile Mısır vize başvurularında uzman vize ofisleridir.

Global Visa Services vize başvuru merkezlerinde Mısır vize ücreti tahsilatı yapılmakta, kaliteli vize aracılık hizmetleri ile Mısır dış temsilcilikleri koordinasyonu sağlanmaktadır. Deneyimli vize uzmanlarımız vize başvuru sürecinin ilk adımından son adımına kadar vize başvuru sahiplerinin yanında olmakta, vize başvurusunun hatasız yapılması için deneyimlerini aktarmaktadır. Gaziantep ve Ankara vize merkezlerimizde ülkemizin her yerinden vize başvuruları kabul edilmekte ve Mısır vizeleri en hızlı biçimde vize başvuru sahiplerine teslim edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×