Mısır Vizesi: En İyi Vize Rehberi - Eraytur
Mısır Vizesi

Mısır Vizesi: En İyi Vize Rehberi

Mısır’a turistik seyahat edecek olan şahısların Mısır turistik vizesi alması gerekmektedir. Mısır turistik vizesi için şahısların başvurularını yaparken evraklarını hazırlayarak eksiksiz olarak yetkililere sunması gerekmektedir.

Meksika Vizesi: En İyi Vize Rehberi

Mısır Vizesi: En İyi Vize Rehberi

KAÇ GÜNLÜK ALINABİLİR?

Şahıslara Mısır turistik vizesi en fazla 90 gülük olarak verilmektedir. Şahıslar bu süre bitmeden çıkışlarını Mısır’dan yapmalıdır. Ancak 90 günü aşmayacak olan seyahatler için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeden muaf tutulmaktadır. Şahıslar 90 günden fazla olacak seyahatleri için Mısır turistik vizesi almak durumundadır.

Mısır vize veriyor mu?

Mısır, ülkesine gelecek olan Türk vatandaşlarına gelme amacına göre vize vermektedir. Vize türleri; eğitim, çalışma, turistik, ticari, aile birleşimi ve evlilik gibi çeşitlere ayrılmıştır.

Mısır vize işlemleri ne kadar sürer?

Mısır vize işlemleri randevu alma, evrakları hazırlama gibi işlemlerden dolayı uzun sürebilir. Vize başvurusu yapılması ardından sonuçlar ortalama 1 ay içerisinde açıklanmaktadır.

Mısır Türklerden vize istiyor mu?

Mısır, Türkiye’den vize isteyen ülkeler arasında yer almaktadır. Mısır’a gitmek isteyen Türk vatandaşları Mısır konsolosluğuna müracaat ederek gitme amacına göre bir vize almalıdır.

NEREYE BAŞVURULUR?

Mısır Konsolosluğu şahısların turistik vize işlemleri için başvuru yapabilecekleri başvuru noktasıdır. Gerekli evraklar aşağıda hazırlandığı gibidir bu evrakları hazırlayarak ve Mısır Konsolosluğu’na sunarak turistik vizesi sahibi olabilirler.

GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

Mısır turist vizesi evrakları aşağıda belirtilmektedir.

 • Mısır vize başvuru formu (Eksiksiz olarak doldurulmuş, başvuru sahibinin seyahat tarihlerini belirten, seyahat amacı ve Mısır’daki konaklanacak yere dair bilgiler, ibraz edilmiş, başvuru sahibinin imzasının olduğu)
 • Pasaport  (Seyahat sonrası az 6 ay geçerliliği olan, son 10 sene içinde çıkartılmış, Mısır vize basım işlemleri için en az 2 boş sayfası mevcut)
 • 2 tane biyometrik fotoğraf (beyaz arka fonlu, kişinin güncel halini temsil eden, deforme olmamış, rötuşsuz)
 • Vize talebi dilekçesi (Mısır konsolosluğu/elçiliğine hitaben, vize başvuru sahibinin Mısır seyahat tarihlerini, konaklama bilgilerini içeren vize süresi bitmeden ülkeden ayrılacağını taahhüt eden, ıslak imzalı)
 • Otel rezervasyonu (Vize için başvuran şahsın Mısır’da bulunacağı süredeki konaklama bilgilerini içeren)
 • Uçak bileti rezervasyonu (Vize için başvuran şahsın Mısır'a giriş ve çıkış tarihi bilgilerini destekleyen)
 • Pasaportun kimlik bilgilerini içerdiği kısmın fotokopisi
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
Mısır vizesi için yeni yılda belirlenen evrak listesine https://www.eraytur.com/misir-vize-evraklari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Mısır Vize Ücreti 2021

Mısır vize ücreti 2021 senesinde 260 lira olarak belirlenmiştir. 260 liralık ücretin danışmanlık ücretinin haricinde ödenmesi gereken tutar olduğunun da ayrıca bildirilmesi gerekir.

Mısır vizesi ücreti 2021 senesinde zamlanarak 260 lira seviyesine ilerlemiştir. Sunulan bu hizmet detayları ile beraber kişilerin danışmanlık hizmeti aldığı firmalara ayrıca bir tutar ödemeleri gerekmektedir.

Mısır vizesi ücreti 2020 ödeme adımlarının sonrasında kişilerin vize başvurularının ret yanıtı alması durumunda, ödenmiş olan tutarın kişilere iade edilmeyeceğinin de ayrıca bildirilmesi gerekir.

Mısır vizesi 2021 vize başvuru formunu doldururken talepte bulunduğunuz vize türüne göre istemeniz gereken başvuru formunun farklılık gösterdiğini bilmeniz gerekiyor.

Mısır vizesi 45 yaş üstü 2020 vize talep adımları ile bizzat ilgilenmek istemiyorsanız, firmamızın danışmanlık hizmetinden anında istifade edebilirsiniz.

Mısır'a vize var mı 2021; Mısır giriş aşamasında vize talep edilme zorunluluğu devam etmektedir. Uzun süreli ya da kısa süreli olmak üzere 2 farklı seçenek üzerinden vize işlemlerinizi tamamlamanıza imkan sunulmaktadır.

Mısır Türklere vize vermiyor; Mısır gerekli olan tüm başvuruların eksiksiz tamamlanmasının sonrasında vize alma sürecine dair asla bir sorun yaşatmayacaktır.

Mısır e vize başvuru adımları pandemi sebebi ile daha popüler bir hal almıştır. Vize başvuru süreci içerisinde elektronik ortamda başvurunuzu iletmeseniz dahi en azından randevu alarak sürecin devamlılığını sağlamak büyük önem arz etmektedir.

BİOMETRİK VERİ GEREKLİ MİDİR?

Biyometrik veri ibrazı bulunması bizzat gidilerek başvuru yapılacak turistik vize başvurularında olmaktadır. Mısır turistik vizesi alacak kişiler için biyometrik veri ibrazı bulunmamaktadır. Ancak konsolosluk yetkilisi kişiler gerekli durumlarda biyometrik veri istediği taktirde sunulması gerekmektedir.

NE ZAMAN BAŞVURMAK GEREKMEKTEDİR?

Seyahat edilecek tarihten bir ay öncesinde başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru yapılırken seyahat edilecek tarihe de dikkat etmek gerekmektedir.

NE KADAR SÜREDE ÇIKAR?

Mısır turistik vizesi şahısların evraklarını teslim etmesinden sonra yirmi gün içerisinde açıklanmaktadır. En geç yirmi gün sonra Mısır turistik vize başvurusu sonuçlanacaktır. Bu süreç resmi tatillerin araya girmesi durumuna bağlı olarak değişmektedir.

TİCARİ VİZE İŞLEMLERİ

NEDİR?

Mısır’da şirket ile ticari iş yapacak olan şahıslar Mısır ticari vizesi almak durumundadır. bu vize için gerekli evraklar aşağıda belirtildiği gibidir. Bu evraklar istenildiği gibi hazırlanarak yetkililere verilmelidir ardından kısa sürede Mısır ticari vizesi alınacaktır. Mısır Ticari vize, iş gerekçesi ile gidilmesinin yanı sıra kongre, fuar, ve seminer gibi gerekçelerle gidilmesi halinde de alınması gereken bir vize olup Mısır ticari vize başvuruları işveren ve SSK çalışanı olarak yapılmaktadır.

KAÇ GÜNLÜK ALINABİLİR?

Mısır ticari vizesi şahıslara en fazla 90 günlük süre ile verilmektedir. bu süreden daha uzun süre Mısır’da ticari faaliyet yürütecek olan şahıslar yeniden evraklarını hazırlayarak başvuru yapabilirler. Yeniden başvuru yapıldığı taktirde Mısır ticari vizesi almak mümkündür. Bu başvuruyu yaparken Mısır oturma ve çalışma izni belgesi alınmalı ve 5 iş günü içerisinde Mısır’da ikamet edilen yerdeki belediyenin nüfus müdürüne ve yabancılar polisine kayıt yaptırılması gerekmektedir.

NEREYE BAŞVURULUR?

Mısır Konsolosluğu şahısların vize işlemlerini başvurusunu almak ile yetkili birimdir.

DAVETİYE NASIL OLMALIDIR?

Davetiye Mısır’da çalışılacak şirketin yetkili kişisi tarafından yazılmalı ve şirket bilgileri de bu davetiyede yer almalıdır. Davetiye bulunmayan Mısır ticari vize başvuruları genel olarak ret ile sonuçlanmaktadır. Davetiye bu açıdan büyük önem taşıyan evraklardandır. Mısır ticari vize davetiyesinde vize başvuru sahibinin isim ve soy ismi, doğum tarihi ve pasaportu ve kimlik bilgileri, seyahat masraflarını karşılayan taraf, seyahatin kapsadığı süre ve seyahat amacı hakkında bilgilerin yer alması gerekmektedir. Davetiye Mısır’da ziyaret edilecek şirket tarafından hazırlanmış olmalı, bu şirkete dair kaşe ve imzayı bulundurmalıdır.

Mısır Transit Vize İstiyor Mu?

Mısır transit vize istiyor mu; Mısır 8 saatten uzun olmamak üzere bekleme aşaması için vize talep etmemektedir.

Mısır transit vize istiyor mu ve vize alım süreci ile alakalı diğer detaylara dair firmamız size gerekli olan tüm bilgilendirmeleri eksiksiz biçimde sunacaktır.

Fransa transit vize istiyor mu; Fransa vize talep etmektedir. Bu aşamada Fransa vizesinin Schengen vizesi olarak değerlendirildiğinin de ayrıca bildirilmesi gerekir.

Portekiz transit vize istiyor mu; Portekiz de sınırlı biri bekleme süresi için ayrıca bir vize almanızı talep etmeyecektir.

İtalya transit vize istiyor mu; transit vize geçiş aşamasında daha kolay koşullar üzerinden sunulmaktadır. Firmamız vize danışmanlık hizmetleri ile beraber size bu vize türünde de gerekli olan yardımı sorunsuz şekilde sunacaktır.

Mısır vizesi ücreti 2020 260 TL olarak belirlenmiştir. Ödeme adımlarının istediğiniz herhangi bir yöntem ile tamamlanmasına fırsat tanınmaktadır.

Fransa transit vize istiyor mu 2021; transit vize prosedürlerinde bir zaman sınırlaması vardır. Sadece birkaç saatlik uçak bekleme süreci için ayrıca bir transit vize başvurusunda bulunmanıza gerek olmayacaktır.

İspanya transit vize istiyor mu; transit vize isteyen ülkeler arasındadır. Fakat bazı saat kısıtlamaları getirilmiştir. Bu kısıtlamaların dışında yarıca bir vize alınması gerekmeyecektir. Vize talep adımlarının kontrol edilmesi için tarafınıza bir referans numarası sunulacaktır. Bu referans numarası üzerinden vize durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

Mısır ticari vize için gereken evraklar aşağıda belirtilmektedir.

 • Davetiye (Ticari faaliyet yürütülecek Mısır şirketinden alınmış, bu şirketin iletişim bilgilerini içerip kaşesi ve imzası bulunan)
 • Vize talep dilekçesi (Vize başvuru sahibinin çalıştığı  şirketin antetli kağıdına, şirket yetkilisi tarafından konsolosluğa hitaben yazılmış, vize başvuru sahibinin Mısır'da bulunacağı tarih aralıklarını, seyahatinin sponsorunu ve vize ihlalinde bulunulmayacağını belirten, kaşe ve ıslak imzalı)
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Pasaport (Mısır seyahati sonrası en az 6 aya kadar geçerliliği olan, vize basım işlemleri için en az 2 boş sayfası mevcut, 10 seneden eski olmayan)
 • 2 tane biyometrik fotoğraf (Beyaz arka fonlu ve vizeye başvuran şahsın güncel durumunu temsil eden)
 • Otel ve uçak rezervasyonu (Vizeye başvuran şahsın Mısır’da bulunacağı tarih aralıklarını destekleyen bilgileri içeren)
 • Mısır vize başvuru formu (Vize başvuru sahibi tarafından eksiksiz olarak doldurulmuş, başvuru sahibinin  seyahat amacını, seyahat süresini, Mısır’dayken konaklama için bulunduğu yerin adres bilgilerini beyan eden, ıslak imzası bulunan)
 • Kimlik bilgilerini içeren bölümün olduğu pasaport fotokopisi

Mısır'a Gitmek İçin Neler Gerekli?

Mısır’a gitmek için neler gerekli; Mısır’a gitmek isteyen kişilerin güncelliği devam eden pasaportları ile vize başvuru adımını tamamlaması gerekir.

Mısır'a gitmek kaç para; Mısır vize ücreti yapılan son değişiklikler ile beraber 260 TL olarak belirlenmiştir.

Mısır'a vize var mı 2020; ülkeye giriş adımında vize talebinde bulunulacaktır. Sadece hizmete özel olarak belirlenmiş olan pasaportlarda vize almaya gerek yoktur.

Mısır vizesi için gerekli evraklar arasında pasaportunuzun en güncel hali de talep edilecektir. Pasaportunuzun güncelliği ile alakalı bir sorun bulunuyorsa, vize alım aşamasının öncesinde pasaport başvurusunu yapmalısınız.

Mısır vizesi için gerekli evraklar 2021 kategorisinde özellikle öğrencilerin eğitim durumuna dair talep edilen unsurlarda oldukça dikkatli olması gerekir.

Mısır vize başvuru formu eksiksiz doldurulmalıdır. Doldurma adımının sonrasında ıslak imzalı şekilde sunulmalıdır.

Mısır Konsolosluğu randevulu biçimde hizmet vermektedir. Randevu alma adımlarını sorunsuz şekilde internet üzerinden ya da iletişim numaraları ile tamamlayabilirsiniz. Bu tür işlemler ile uğraşmak istemeyen kişilerin firmamızı görevli kılması yeterli olacaktır.

Mısır vizesi 45 yaş üstü 2020 vize talep adımında kişilerin özellikle sağlık durumlarına ilişkin bilgi vermeleri talep edilmektedir. Süresiz oturum talep eden kişilerin bu konuda daha net veriler sunması istenmektedir.

Mısır'a vize var mı 2021; vize zorunluluğu devam etmektedir. Ülkede 5 sene boyunca süresiz oturum hakkı elde eden kişilerin sonrasında vatandaşlık için başvurmasına fırsat verilir.

NE ZAMAN BAŞVURMAK GEREKİR?

Seyahat edilecek tarihten bir ay önce başvuru yapmak gerekmektedir. Vizenin çıkış süresi yirmi gün sonrasını bulacaktır.

RANDEVU NASIL ALINIR?

Randevu alırken vize merkezleri ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Mısır Turistik Vize

Mısır turistik vize talep eden kişilerin kalacakları adres de dahil olmak üzere uçak gidiş dönüş biletlerini de talep etmektedir. Bu şekilde ülkeye ne zaman girileceği ülkeden ne zaman çıkılacağına dair bir veri elde edebilirsiniz.

Mısır turistik vize ücreti 260 TL olarak belirlenmiştir. Ödeme adımınızın sonrasında size verilen makbuzunuzu da saklamalısınız.

Mısır vizesi ücreti 2020 ödeme adımının akabinde vize talebinizin ret yanıtı alması durumunda yatırmış olduğunuz tutarın tarafınıza iade edilmeyeceğinin de ayrıca bildirilmesi gerekiyor.

Mısır'a vize var mı 2021; vize kısa dönemli ve uzun dönemli olmak üzere temelde 2 farklı seçenek üzerinden hizmet vermektedir.

Mısır transit vize istiyor mu; çalışmak ya da uzun süreli oturum talep etmek için D grubu vizenin talep edilmesi daha doğru olacaktır. Kişilerin süresiz oturum istemesi için ülkede en az 5 sene kesintisiz bulunması gerekir.

Mısır vize ücreti 2021 ödeme adımlarında dilediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. IBAN numarası konsolosluklar tarafından size iletilecektir.

Mısır vizesi 2021 kategorisinde kişilerin başvurularının tamamlanmasının sonrasında bir referans numarası verilecektir. Bu referans numarası aracılığı ile başvuru durumunu kontrol etme hakkınız olacaktır.

Mısır vizesi 45 yaş üstü 2020 senesinde vize koşullarına tabi olmaya devam edecektir. Vize alım sürecinde ilk aşamada ret yanıtı alırsanız bir sonraki vize talep adımında, profesyonel bir firma ile iş birliği yapmak sizin için çok daha verimli olacaktır.

Mısır kapıda vize alma imkanını da sunmaktadır. Firmamızı yetkilendirerek bu konuda onay alabilirsiniz.

AİLE VE ARKADAŞ ZİYARETİ VİZE İŞLEMLERİ

NEDİR?

Mısır’da aile ve arkadaş ziyareti gerçekleştirecek şahıslar eğer 90 günü aşmayan bir seyahat yapacaklar ise bu durumda vize almadan da Mısır seyahatlerini ve ziyaretlerini gerçekleştirebilirler. Bu seyahat 90 günden fazla olacak ise bu durumda Mısır aile ve arkadaş ziyareti vizesi alınması gerekmektedir.

KAÇ GÜNLÜK ALINABİLİR?

Mısır aile ve arkadaş ziyareti vizesi şahıslara en fazla 90 günlük süre için verilmektedir.

NEREYE BAŞVURULUR?

Mısır Konsolosluğu’na başvuru yapılmalıdır. Mısır Konsolosluğu şahısların tüm Mısır vizesi işlemlerini almaktadır.

GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

Mısır aile ziyaret vizesi başvuru belgeleri aşağıda belirtilmektedir.

1. Davetiye (Davet eden kişi tarafından hazırlanıp ikamet ettiği Mısır Belediyesinden onaylı, davet eden kişinin Mısır oturum kartı veya Mısır pasaportu ve Mısır kimlik kartı fotokopileri ile birlikte)

2. Vize başvuru formu (Eksiksiz olarak doldurulup doğru bilgiler içeren, başvuru sahibinin imzasının da bulunduğu)

3. Vize talebi dilekçesi (Vize başvuru sahibinin çalıştığı şirketin antetli kağıdına şirket yetkilisi tarafından konsolosluğa hitaben yazılan, başvuru sahibinin Mısır seyahatinin tarih aralıklarını ve konaklama bilgilerini, seyahatin sponsorunu ve kişinin vize ihlali yapmayacağını belirtilen, şirket yetkilisi tarafından kaşeli ve imzalı olan; vize başvuru sahibinin kendisin yazması halinde seyahat tarihleri ve yakının gönderdiği davetiye ile ziyaretin yapılacağı açıklanmış )

4. 2 tane biyometrik fotoğraf (Vize başvuru sahibinin güncel halini gösteren, beyaz arka fonu olan)

5. Pasaport (Vize başvuru sahibinin Mısır seyahati sonrası en az 6 ay geçerli süresi olan, son 10 sene içerisinde çıkartılmış, vize bölümünde en az iki 2 boş sayfası olan, yıpranmış veya hasar görmüş durumda olmayan)

6. Nüfus Cüzdanı fotokopisi

7. Kimlik bilgilerini içeren kısma ait olan pasaport fotokopisi

DAVETİYE NASIL OLMALIDIR?

Davetiyede Mısır’da yer alan aile ve arkadaş ziyareti yapılacak kişinin kimlik ve adres bilgileri verilmelidir.

NE ZAMAN BAŞVURMAK GEREKİR?

Seyahatten bir ay önce başvuru yapılması gerekmektedir.

RANDEVU NASIL ALINIR?

Randevu almak için şahıslar vize merkezleri ile irtibat kurmalıdır.

TRANSİT VİZE İŞLEMLERİ

NEDİR?

Mısır üzerinden transit geçişler için şahıslar transit vizesi alabilir ve bu vize ile diğer ülkelere geçiş sağlayabilirler. Ancak Mısır ile Türkiye arasında serbest geçiş olduğundan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları geçişlerini sorunsuz olarak yapabilirler. Sadece havalimanından çıkış yapmamaları gerekmektedir.

KAÇ GÜNLÜK ALINABİLİR?

Sadece bir geçiş vizesi olduğu için şahıslara günlük olarak verilemez.

NEREYE BAŞVURULUR?

Mısır Konsolosluğu başvuru merkezidir.

GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

 • Mısır vize başvuru formu
 • Pasaport
 • 2 tane biyometrik fotoğraf
 • Vize talebi dilekçesi
 • Otel rezervasyonu
 • Uçak bileti rezervasyonu
 • Pasaportun kimlik bilgilerini içerdiği kısmın fotokopisi
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi

NE ZAMAN BAŞVURMAK GEREKİR?

Seyahat edilecek tarihten iki hafta önce başvuru yapılması gerekmektedir.

RANDEVU NASIL ALINIR?

Vize merkezleri aracılığı ile randevu alınması mümkündür.

Mısır Arap Cumhuriyeti’ne gitmek isteyen Türkler, ülkenin Türkiye’de bulunan Konsolosluk veya Büyükelçiliğine başvuru yapması gerekir. Mısır'a vize talebi ileten kişiye yasal yoldan ülkeye giriş hakkı verir. Vizeler aracılığıyla devletler ülkelerine gelen yabancıları gerekli durumlarda denetleyebiliyor. Vize ile göç veya yasadışı çalışma gibi hususlar kontrol altında tutulabiliyor.
Vize başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde vize sahibine ülkede 3 aylık süre zarfında 30 gün kalma hakkı vermektedir. Alınan vize türü sadece amacına göre kullanılmalıdır. Mısır'a yapılan seyahatin amacı turistik ise bu vizeniz Mısır'da çalışmanıza imkan vermez ve bu tarz kötü kullanımların cezai yaptırımları vardır. 

Mısır vizesi için başvuru merkezlerinin iletişim bilgilerine https://www.eraytur.com/misir-vizesi-basvuru-merkezleri/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Mısır Türklere Vize Vermiyor

Mısır, Türkiye'ye vize uygulayan bir ülke olarak dikkat çeker. Ancak vize vermemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Önemli olan şey istenilen belgelerin hazırlanması ve sunulmasıdır.

Mısır Vizesi E Vize

Mısır vizesi e vize şeklinde, yani tasarlanmış özel online web sayfası üzerinden alınabilir. Bunun için ülke tarafından hazırlanmış olan bir liste vardır. Sadece bu liste içindeki devletlerin ilgili opsiyonu kullanması mümkündür. Türkiye ize bunlardan birisi değildir.

Mısır Vizesi 2021

Mısır vizesi 2021 yılında da verilmesine rağmen pandemi dolayısıyla bazı sınırlamalar söz konusudur. Bunların başında ise Covid test sonucu gelmektedir. Aynı zamanda testin, uçuştan kısa bir zaman önce tamamlanması esastır.

Mısır Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Mısır vizesi başvurularının sonuçlanması biraz zaman alır. En erken 2 en geç ise 6 haftanın sonrasında durum netleşir. Herhangi bir olumsuz yanıtla karşı karşıya kalmamak için istenilen tüm belgeleri hazırlayarak yollamanız önemlidir.

Mısır Vize Ücreti 2021

Mısır vize ücreti 2021 senesi için 260 TL olarak tanımlanmıştır. Türk Lirası olarak bunu ödeyebilirsiniz.

Mısır Vizesi 45 Yaş Üstü 2020

Yaşı 45'ten büyük olan kişiler için bazı kolaylıklar söz konusudur. Buna göre sonucun en geç 3 gün içerisinde netleştiğini ifade etmek lazım. Bunun haricinde ise istenen belgeler ve prosedür konusunda hiçbir farklılık yoktur.

Mısır Vizesi Nasıl Alınır?

Mısır vizesi alabilmek için seyahatten en geç 72 saat önce Covid testi olunmalıdır. Negatif sonuç söz konusu ise vize verilir. Kapıda vize verilme uygulaması gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu değildir. Pasaport, biyometrik fotoğraf, kimlik ve nüfus bilgileri, uçak rezervasyonu, seyahat rezervasyonu gibi evrakların tamamlanması gerekmektedir. Bu sayede vize alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×