Macaristan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Macaristan Vizesi

Macaristan vize istiyor mu sorusu sıklıkla sorulsa da cevap pasaport sahibine göre değişmektedir. Yani bordo pasaportlarda vize zorunlu iken diğer pasaportlar 6 aylık bir süre içerisinde toplamda 90 gün vizeden muaf olmaktadır.

Macaristan vizesi alabilmek için yapılması gereken ilk şey vize türünü seçmek ve buna göre evrak listesi belirlemektedir. Sizler bu konuda net bir sonuca ulaşmakta zorlanıyorsanız bunun çözümü Eray Tur’da bulunmaktadır. Macaristan vizesi evrakları vize türüne göre değişir.

Macaristan vizesi alabilmek için bu evraklar eksiksiz olmalıdır. Hangi vizeyi alıyorsanız alın olması gereken budur. Macaristan bu konuda oldukça eleyicidir. Macaristan başvuruları ise erkenden yapılmalıdır.

Ortalama 7 gün içerisinde Macaristan vize başvurusu açıklanmaktadır. Ancak 30 gün önceden başvuru yapılması tavsiye edilmektedir. Olası problemlerin önüne geçmek adına 1 ay uygun bir tarihtir.

Macaristan vizesi ücreti de buna göre değişmektedir. Yani uzun süreli bir vize alıyorsanız bunun ücreti de daha yüksek olacaktır ancak 90 günlük vizeler alıyorsanız fiyat olarak daha uygun olacağını söylemek mümkündür.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×