İsveç Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

İsveç Vizesi

İsveç vize istiyor mu? İsveç Schengen bölgesine dâhil bir ülke olduğu için Türk vatandaşlarına vize uygulaması yapmaktadır. Buna göre bordo pasaportlu Türk vatandaşları için vize şartı bulunurken, yeşil, gri ve siyah pasaportlu Türk vatandaşları için 180 gün içerisinde 90 günden kısa sürece ziyaretler için vize şartı bulunmaz.

İsveç vizesi almak için Schengen kurallarına uygun olarak vize talep edilmelidir. İsveç vizesi için başvuru yapmadan önce mutlaka vize türü seçilmelidir. Turistik, ticari tasni ve aile ziyareti türlerinden birisi seçilerek C tipi vize başvurusu yapılabilir.

İsveç vize başvurusu vize tipine göre yapılır. Vize için başvuru yapıldıktan sonra ortalama olarak 1 hafta içerisinde başvuru sonuçlanmaktadır. Dolayısıyla seyahat tarihi buna göre planlanmalıdır. Eray Tur aracılığı ile yapılacak vize başvurusu ile danışmanlık hizmeti alınarak süreç hızlı ve doğru şekilde yönetilebilir.

İsveç vizesi evraklar Schengen kurallarına göre düzenlenir ve başvuru yapılan vize türüne göre değişir. Bu durumda vize başvuru formu oldukça önemlidir.

İsveç vizesi ücreti Euro olarak ödenir ve kredi kartı ya da banka kartıyla ödenebilir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×