Belçika Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Belçika Vizesi

Belçika Vizesi Başvuru Merkezleri

Global Visa Services Belçika vizesi başvuru merkezleri 1992 yılından bugüne dek deneyimli uzman kadrosuyla vize başvuru işlemlerinde ön plana çıkmaktadır. Başta Gaziantep, Ankara, İstanbul olmak üzere tüm bölge ve illerden vize başvurularını kabul eden Global Visa Services ofisleri hizmet anlayışı olarak kaliteyi ve güveni ön plana çıkarmaktadır.

Bangladeş Vizesi Başvuru Merkezleri

Belçika Vizesi Başvuru Merkezleri

Belçika vizesi başvuru merkezleri, Belçika ve diğer tüm Schengen vizesi kabul eden ülkelerin vize başvuru işlemlerinde yüksek bir vize kabul oranı yakalamıştır. Vize başvuruları ülkelerin dış temsilciliklerinin onayına sunulduğundan oldukça uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Uzman danışmanlar eşliğinde yapılan işlemler daha sağlıklı olmaktadır. Tüm yasal süreçlere hakim uzman kişilerce oluşturulan vize başvuru dosyalarının kabul edilme şansı daha yüksektir.

Belçika vize veriyor mu?

Belçika pandemi önlemleri kapsamında bir süre vize kısıtlaması yaşasa da şu an vize vermektedir.

Belçika vize randevusu nasıl alınır?

Belçika vize randevusu VFS Glibal sitesi üzerinden alınabilmektedir.

Belçika vizesi ne kadar sürede çıkar?

Ortalama birkaç hafta içerisinde vize sonuçlanmaktadır.
Global Visa Services Belçika vizesi başvuru merkezleriyle iletişime geçtiğinizde Belçika kısa süreli Schengen vizeleri ve uzun süreli vizeler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Danışmanlarımız size bir yol haritası belirleyecek ve vize işlemlerinizi hızla koordine edecektir.

Belçika Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim Yöntemleri

Belçika vizesi başvuru merkezleri ile iletişim yöntemleri çok çeşitlidir ve oldukça kolaydır. İnternet sitemiz üzerinden online randevu alabilir ya da canlı sohbet ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. E-posta adresimiz üzerinden e-posta ile iletişim kurabilirsiniz.

Telefon ve faks ile bağlantı kurmak bir diğer irtibat yoludur. Vize başvuru merkezlerimizi ziyaret ettiğinizde Belçika vizesi hakkında bütün bilgileri öğrenir ve vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Vize alımında size kolaylık sağlayacak pek çok ek hizmet ilginize sunulmaktadır.

Belçika vizesi başvuru merkezleri hizmetleri şunlardır:

  • Belçika Konsolosluğu ile koordinasyon hizmetleri- Vize başvuru dosyasının Belçika dış temsilciliklerine iletilmesi ve vize sürecinde yaşanan sorunların halledilmesi
  • Uzman danışmanlık hizmetleri- Vize başvurusunun her adımında uzman desteği ile vize başvurusunun sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlama
  • Vize başvuru formu doldurma- Belçika vize başvuru formunun doğru ve hatasız bir şekilde doldurularak çıktısının alınması. İmza vize başvuru sahibi tarafından atılır.
  • Vize dilekçesi hazırlama- Vize başvuru kurallarına uygun Türkçe ya da yabancı dilde dilekçenin hazırlanması.
  • Fotokopi, çıktı hizmetleri- Tüm gereken belgelerin fotokopilerinin ve çıktılarının alınması
  • Biyometrik fotoğraf çekimi- Belçika dış temsilciliklerinin kabul ettiği şekilde biyometrik fotoğrafların çekilmesi
  • Kargo-kurye hizmetleri- Vize için gerekli evrakların başvuru merkezlerine iletilmesi ve vizeli pasaportların adreslere teslimi
  • SMS gibi bilgilendirme hizmetleri- SMS ve diğer iletişim kanalları ile vize başvuru sürecinin tüm aşamaları hakkında bilgilerin verilmesi.

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

info@eraytur.com

Belçika Konsolosluğu

Belçika Konsolosluğu Ankara ve İstanbul’da yer alır. Belçika’ya seyahat gerçekleştirmek amacıyla vize başvurular Belçika Konsolosluğuna yapılmalıdır. Turistik vize, oturum izni, çalışma izni ya da aile birleşimi vizesi gibi işlemler için Belçika Konsolosluğu başvuruları kabul etmektedir.

Belçika Konsolosluğu vize başvurusu yaptıktan sonra en geç 15 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz bilgilendirir. Belçika’ya seyahat etmek için bordo pasaportlu Türk vatandaşlarının vize şartı bulunur. Yeşil, gri ve siyah pasaportlu Türk vatandaşları ise 180 gün içinde 90 güne kadar vizesiz Belçika ziyareti yapabilirler.

Belçika Konsolosluğu resmi web sitesi aracılığı ile Belçika vizesi hakkında detaylı bilgi alınabilir. Belçika konsolosluğu Covid 19 pandemisi nedeni ile ziyaretçi kabul etmeyen kurumlar arasındaydı fakat şu an pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 08.30- 17.30, Cuma günleri ise 08.30- 16.15 saatleri arasında ziyaretçi kabul eder. Şu anda sadece randevu ile ziyaretçi alan Belçika Konsolosluğu için randevular internet sitesi üzerinden alınabilir. Aynı zamanda Belçika Konsolosluğu telefon aracılığı ile de randevu vermektedir.

Belçika Konsolosluğu randevu alma işlemleri gerçekleştirildikten sonra vize başvurusu yapılabilir. Konsolosluk tarafından belirtilen evraklar eksiksiz ve düzenli bir şekilde toplanmalı ve teslim edilmelidir. Eksik ya da hatalı evrak olması durumunda vizenin olumlu sonuçlanması ileri bir tarihe erteleneceği için seyahat tarihinden en az 1 ay önceden vize işlemleri için başvuruda bulunmak gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×