Belçika VFS Global Gaziantep ile Vize Başvurusu
Belçika Vizesi

Belçika Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Belçika VFS Global Gaziantep ile vize başvuruları son derece kaliteli hizmet anlayışıyla 1992 yılından beri devam etmektedir. Gaziantep, İstanbul ve Ankara vize başvuru merkezleri ile vize başvurularını kabul eden firmamız müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır.

Fransa Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

VFS Global Gaziantep ofisi özellikle doğu illerinde yaşayan vatandaşlarımızın İstanbul ya da Ankara’ya gitmelerine gerek kalmadan vize başvurularını kolayca gerçekleştirdiği bir vize merkezidir. Belçika ve diğer Schengen vize bölgesi ülkelerinin vize başvurularında güvenli bir adrestir.

Belçika Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu
Belçika Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu
Gaziantep’teki konsolosluklarla koordinasyon hizmetlerini son derece sağlıklı yürüten VFS Global Gaziantep ofisi Belçika kısa süreli ve uzun süreli vizeleri hakkında tüm detaylı bilgileri size sunar, vize işlemlerinizin hızlıca sonuçlanmasını sağlar.

Belcika vize veriyor mu?

Schengen vizesi ile ülkeye giriş yapılabilir. Bunun dışında Umuma Mahsus Pasaport sahipleri ülke vizesini alarak seyahate geçebilir.

Belçika vize başvurusu nereye yapılır?

Yetkili başvuru merkezleri üzerinden randevu alanlar belirtilen gün içerisinde belgelerini ibraz ederek başvurusunu gerçekleştirir.

Belçika'ya vize kaç günde çıkar?

Belçika vizesi için paylaşılan belgeler ile yapılan ödemelere karşı 7 – 15 iş gününe kadar çıkartılması sağlanır.

Belçika VFS Global Gaziantep Hangi Şehirlere Hizmet Vermektedir?

Belçika VFS Global Gaziantep vize merkezi başta Gaziantep olmak üzere çevre illerde ikametgah eden vize başvuru sahiplerinin tüm vize işlemlerini yüksek vize kabul oranıyla yürütmektedir. VFS Global Gaziantep ofisinin hizmet verdiği şehirler şunlardır:

 • Gaziantep
 • Osmaniye, Tunceli, Van
 • Hakkari, Kilis, İskenderun (Hatay)
 • Batman, Bingöl, Bitlis
 • Kahramanmaraş, Muş, Mardin, Malatya
 • Adana, Mersin, Elâzığ, Adıyaman
 • Diyarbakır, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak

Bu illerde ikametgâh eden kişiler Belçika VFS Global Gaziantep ofisine başvurarak Belçika vizesi alımında üstün hizmet kalitesine sahip olurlar.

Vfs Belçika

Vfs Belçika vize sürecini de yönetmektedir. Hatta bu sayede süreç çok daha kısa bir hale gelmektedir. Tek bir elden yürütülüyor olması ile konsoloslukta vakit kaybedilmez.

Vfs Global Belçika vize işlemleri için gereken süreci yönetir. Sizlerin vize başvurusu internet üzerinden yapılır ve ardından bir randevu tarihi verilir. Sonrasında ise başvuru için en yakın Vfs Global adresine verilen tarihte gitmeniz gerekmektedir.

Belçika vize istiyor mu gibi pek çok soru sorulmaktadır ancak Belçika 90 gün için de sonrası için de vize istemektedir. Yani kısa süreli de olsa uzun süreli de olsa vize gereklidir. Belçika’ya alacağınız vizeyi duruma göre Türkiye’de ya da Belçika’da uzatmak mümkündür. Ancak koşulları sağlıyor olmanız gerekir.

Bunların ayrıntılarını Belçika Konsolosluğu resmi web sitesi üzerinden öğrenebilmek mümkündür. Hatta daha pek çok ayrıntılı bilgi de buradan edinilmektedir. Ancak aynısı Vfs Global için de geçerli olup hali hazırda ortak bir çalışma yürütmektedirler.

Belçika Konsolosluğu covid-19 önlemlerini alarak şu anda çalışmalarını yönetmektedir. Bu süreçte Vfs Global de aynı şekilde önlemler alarak çalışmalarını yönetir.

Bir süre vize alınmaması nedeni ile pek çok insan sıkıntı çekse de pandemi önlemlerinin azalması nedeni ile pek çok vize başvurusu bulunmaktadır. Ancak konsolosluklar belirli günler vize başvuruları alırlar ve bunu önlemek için Vfs Global ile ortak çalışma yaparak süreci hızlandırmaktadırlar.

Daha ayrıntılı bilgi için ulaşabileceğiniz adres ise Vfs Global Belçika iletişim numarasını arayabilirsiniz. Size en yakın olan büroyu da arayıp direkt iletişime geçebilirsiniz.

Belçika ve Diğer Başvuru Yapılabilen Ülkeler

Belçika VFS Global Gaziantep vize merkezi Belçika vizeleri ile diğer Schengen vize bölgesi ülkeleri ve Avustralya vizeleri konusunda uzmanlaşmış bir kurumdur. VFS Global Gaziantep şu ülkelerin vize işlemlerinde koordinasyon hizmetleri ve ek hizmetler sunmaktadır:

 • Malta, İtalya, Fransa, İspanya, Slovenya, Yunanistan
 • İsveç, Norveç, Finlandiya
 • Litvanya, Letonya, Estonya
 • Polonya, Avusturya, Çekya, Lüksemburg, Belçika
 • Avustralya

VFS Global Gaziantep vize merkezi Gaziantep ilinde konsoloslukları bulunan ülkelerle etkin koordinasyon işlemleri yürüterek vize alım sürecini kolaylaştırmaktadır.

Belçika VFS Global Gaziantep Hizmetleri

Belçika VFS Global Gaziantep vize merkezi, kaliteli hizmet anlayışıyla vize başvuru işlemlerini yürütmektedir. Uzman danışmanlık ve koordinasyon hizmetleri standart hizmetlerdir, bu hizmetlerin yanında isteğe bağlı ek hizmetler sunulmaktadır.

Vize başvurusu formunun ve dilekçesinin hazırlanması, seyahat sağlık sigortasının düzenlenmesi, fotokopi ve belge çıktı hizmetleri, biyometrik fotoğraf çektirilmesi, İnternet kiosk hizmeti, SMS bilgilendirme hizmeti, kargo ve kurye hizmeti.

Vfs Global Belçika

Vfs Global bir süredir pek çok ülkenin vize sürecini yönetmektedir. Bu alanda başarılı olmasının yanında aynı zamanda süreci tek elden yürütmesi ve evrak karmaşasını önlemesi açısından tercih edilmektedir. Ödenecek ufak bir miktar ile süreç çok daha kolay bir hale gelecektir.

Vfs Global Belçika da bunlardan biridir. Belçika’ya gitmek için süreci hızlandırabilir ve aslında çok daha kaliteli bir vize evrakı sunabilirsiniz. Vfs Global birçok evrak karışıklığının önüne geçer ve süreci tek bir seferde bitirmeyi amaçlar. Randevunun online alınması ise birden fazla gidiş geliş ihtimalini önüne geçecektir.

Vfs Global, Belçika için de hizmet vermekte olup pek çok ilde bürosu bulunmaktadır. Bunları daha ayrıntılı öğrenebilmek ve aklınızda bir soru var ise giderebilmek adına Vfs Global Belçika iletişim seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Vfs Global aynı zamanda konsolosluğun yükünü de bir nebze hafifletir. Bunun dışında bazı konsolosluklarda her gün vize başvurusu alınmaz iken Vfs Global bu süreci 5 iş günü boyunca her saat yürütmektedir. Belçika Konsolosluğu Ankara ilinde yer alsa da Vfs Global birçok ilden süreci yönetir.

Belçika Konsolosluğu randevu alma şeklini de tercih edebilirsiniz ancak konsolosluk hali hazırda Vfs ile anlaşmıştır ve genelde birtakım yönlendirmeler yapılmaktadır. Bu nedenle Vfs daha iyi bir tercih olacaktır.

Burada her türlü vize işlemi incelenir. Bu aşamada Belçika’ya davetiye ile gitmek istiyorsanız vize türü olarak bu da ciddiye alınmaktadır. Birçok vize davetiye ile kabul edilmekte olup bunun da dosyada gerektiği zamanlar olmaktadır.

Belçika konsolosluğu Covid-19 önlemlerine uygun olarak gerekli çalışmaları Vfs Global ile yürütmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×