Zimbabve Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Zimbabve Vizesi

Zimbabve vize istiyor mu sorusunun yanıtı için bu ülkeye seyahat etmek isteyen kişilerin vize alması gerektiğini söyleyelim. Çünkü Türkiye ve Zimbabve arasında vize muafiyeti anlaşması bulunmamaktadır.

Zimbabve vizesi almak isteyen kişiler öncelikle kısa süreli ya da uzun süreli vize türlerinden hangisine başvuruda bulunacaklarını belirlemeli ve başvuru işlemlerini buna göre yapmalıdır. Çünkü her vize türü için istenen evrak listesi ve yatırılması gereken vize harç bedeli farklı olacaktır.

Zimbabve vize başvurusu bu ülkenin Türkiye’de konsolosluğu bulunmadığı için herhangi bir Afrika ülkesi konsolosluğuna gerçekleştirebilmektedir. Yani başvurularınız için Zimbabve vize başvuru merkezi de bulunmamaktadır.

Zimbabve vizesi evrakları içerisinde yer alan tüm belgeleri eksiksiz bir şekilde hazırlamanız vizenizin olumlu sonuçlanması konusunda sizlere büyük avantaj sağlar. Ayrıca evraklar arasında yer alan vize başvuru formunu da usule uygun olarak doldurmanız gerekmektedir.

Zimbabve vizesi ücreti ve bu ülkenin vize için talep ettiği evraklar konusunda detaylı bilgi almak ya da vize danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için Eray Tur iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×