Zimbabve Vize Formu ve Dilekçe - Eraytur
Zimbabve Vizesi

Zimbabve Vize Formu ve Dilekçe

 
 

Zimbabve vize formu ve Zimbabve vize talep dilekçesi vize işlemlerinde vize başvuru sahibi tarafından hazırlanması gereken evraklardır.

Zimbabve vizesi almak isteyen kişiler kimlik bilgilerini, seyahat bilgilerini, mali bilgilerini ve mesleki bilgilerini bu iki resmi evrak ile Zimbabve dış temsilciliklerine iletir.

 

Zimbabve Schengen Vize Başvuru Formu

Zimbabve Konsolosluğu Vize Başvuru Formu

Zimbabve  Vize Başvuru Formu PDF

Zimbabve Vize Başvuru Formu Doldurulmuş Örneği

Zimbabve Vize  Dilekçe Örneği

Zimbabve Vize Formu ve Dilekçe

Zimbabve vize formu Zimbabve dış temsilcilikleri tarafından hazırlanan bir başvuru formudur. İnternet üzerinden ve Zimbabve vize başvuru merkezleri ofislerinden alınabilen vize başvuru formu eksiksiz ve hatasız olarak doldurulmalıdır. Vize başvuru formu vize başvuru sahibi tarafından imza ile onaylanır.

Zimbabve vize talep dilekçesi Zimbabve konsolosluğuna hitaben yazılan, seyahat amacına göre belirlenen vize türünün talep edildiği şahsi bir dilekçedir. Vize başvuru sahipleri Zimbabve vize talep dilekçesi ve vize başvuru formunu Zimbabve vize evrakları vize başvuru formuna ekleyerek vize işlemlerini uzman vize danışmanları eşliğinde başlatabilir.

Zimbabve Vize Formu Doldurulması Gereken Alanlar

Zimbabve vize formu Zimbabve dış temsilciliklerinden ve vize başvuru merkezlerinden elde edilebilir. Vize başvuru sahipleri vize başvuru formunu vize danışmanları eşliğinde doğru bilgilerle doldurmalı ve eksiksiz bir şekilde tamamlamalıdır.

Zimbabve vize formu doldurulması gereken alanlar şunlardır:

  • Zimbabve vize talebinde bulunan kişinin kimlik bilgileri, pasaport bilgileri ve iletişim bilgileri forma yazılmalıdır.
  • Zimbabve seyahatinin ayrıntıları, ülkeye gidiş ve dönüş tarihleri, gezilecek yerler, ulaşım bilgileri forma işlenmelidir.
  • Zimbabve vize talebinde bulunan kişinin meslek bilgileri, çalışma durumu ve gelir bilgileri bildirilmelidir.
  • Zimbabve’de kalınacak otelin bilgileri, iletişim adresi ve telefonu
  • Zimbabve’den davetiye gönderen aile bireyinin ya da şirket yetkilisinin bilgileri

Zimbabve vize formu doldurulduktan sonra Zimbabve vize talep dilekçesi yazılmalı ve Zimbabve vize ücreti ödenerek vize başvuru işlemleri başlatılmalıdır.

Zimbabve Vize Talep Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Zimbabve vize talep dilekçesi Zimbabve dış temsilcilikleri vize bölümüne hitaben yazılan bir şahsi vize talep dilekçesidir. Talep edilen vize türüne göre vize talep dilekçesinin hazırlanma biçimi değişmektedir. Vize danışmanları eşliğinde hazırlanan vize talep dilekçelerinde hata yapma olasılığı düşüktür.

Zimbabve vize talep dilekçesinde şu bilgiler bulunmalıdır:

  • Zimbabve seyahatinin amacı ve talep edilen vize türü
  • Zimbabve seyahatinin ayrıntıları, ülkeye gidiş tarihi, ülkeden dönüş tarihi, gidilecek yerler, başka ülkeye gidilecekse o gezinin bilgileri
  • Zimbabve gezisini kimin finanse ettiğinin bilgileri, vize başvuru sahibi bir sponsor aracılığı ile seyahat yapacaksa sponsor bilgileri verilmelidir.
  • Zimbabve vize başvuru sahibinin iletişim bilgileri, kimlik bilgileri

Zimbabve ticari vize talep dilekçeleri çalışılan ya da sahibi olunan firmanın antetli kağıdına yazılmalıdır. Dilekçede şirket bilgileri verilmeli, vize başvuru sahibinin şirket konumu açıklanmalıdır. Zimbabve’de iş yapılan firma bilgileri de dilekçeye eklenmelidir. Ticari vize talep dilekçelerini şirket yetkilisi imza ve kaşe ile onaylar, imza sirküleri vize başvuru dosyasına eklenir.

Zimbabve vize formu ve vize talep dilekçesi hazırlandıktan sonra vize işlemlerini başlatmak üzere vize evrakları dosyasının başına eklenmelidir. Zimbabve dış temsilcilikleri vize bölümü yetkilileri belge inceleme sırasında bu bilgileri göz önünde bulundurur.

Zimbabve vize başvurusu için güncel hazırlanan rehbere https://www.eraytur.com/zimbabve-vize/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×