Tayvan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Tayvan Vizesi

Tayvan vize istiyor mu sorusunun yanıtını merak edenler için bu ülkenin hem umuma mahsus bordo pasaport sahiplerinden hem de diplomatik pasaport sahiplerinden vize istediğini belirtelim.

Tayvan vizesi; uzun süreli ve kısa süreli kalma şekline göre farklı türlere ayrılmaktadır. Kısa süreli kalma için gereken vize türünde genelde turistik seyahatler, aile ziyareti, iş seyahati gibi nedenler yer almaktadır. Uzun süreli vizelerde ise daha çok eğitim, çalışma ve aile birleşimi gibi sebepler vardır.

İşte yukarıda bahsettiğimiz sebeplerden hangisi için bu ülkeye seyahat edecekseniz o zaman Tayvan vize başvurusu işleminizi buna göre yapmanız gerekmektedir. Her bir vize türü için sizlerden talep edilen şeyler farklılık gösterecektir.

Tayvan vizesi evrakları için yukarıda bahsettiğimiz seyahat nedeni durumu geçerlidir. Yani seyahat amacınız ne ise talep edilen evrak listesi içerisinde yer alan belgelerin farklı olabileceğini unutmayın.

Tayvan vizesi ücreti ve Tayvan vize evrakları konusunda en güncel, en doğru bilgileri almak adına Eray Tur iletişim bilgileri üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×