Tayvan Vize Formu ve Dilekçe - Eraytur
Tayvan Vizesi

Tayvan Vize Formu ve Dilekçe

 
 

Tayvan vize formu ve Tayvan vize talep dilekçesi vize başvuru sahipleri tarafından Tayvan vize başvuru dosyası için hazırlanması gereken evraklardır. Vize başvuru sahipleri bu iki belge ile Tayvan dış temsilcilikleri vize bölümüne kimlik bilgilerini, pasaport bilgilerini, mesleki bilgileri, mali bilgilerini verir.

 

Tayvan Schengen Vize Başvuru Formu

Tayvan Konsolosluğu Vize Başvuru Formu

Tayvan  Vize Başvuru Formu PDF

Tayvan Vize Başvuru Formu Doldurulmuş Örneği

Tayvan Vize  Dilekçe Örneği

Tayvan Vize Formu ve Dilekçe

Tayvan vize formu Tayvan konsolosluğu tarafından vize başvuru sahiplerinden bilgi toplamak için düzenlenmiştir. Formdaki ilgili alanlara vize başvuru sahipleri bilgilerini girerek vize başvuru sürecini başlatır. Girilen bilgiler doğru ve eksiksiz olmalı, Tayvan vize kriterlerine uygun bulunmalıdır. Tayvan vize başvuru merkezleri vize uzman danışmanları eşliğinde doldurulan formlar hatasız olacak ve reddedilmeyecektir.

Tayvan vize talep dilekçesi vize başvuru sahibinin seyahat amacına göre tespit edilen vize türü için talep isteğini Tayvan konsolosluğu vize bölümüne bildirdiği bir dilekçedir. Vize başvuru sahibi kişisel, mali bilgilerini ve Tayvan seyahati ayrıntılarını dilekçede belirtir. Tayvan vize türlerine göre dilekçe hazırlama yöntemi değişmektedir. Vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi hazırlandıktan sonra Tayvan vize evrakları vize başvuru dosyasına eklenir.

Tayvan Vize Formu Doldurulması Gereken Alanlar

Tayvan vize formu İnternetten çıktısı alınarak, Tayvan dış temsilcilikleri veya Tayvan vizesi başvuru merkezleri ofislerinden elde edilebilir. Form vize danışmanları gözetiminde eksiksiz doldurulmalı, doğru bilgiler içermelidir.

Tayvan vize formu doldurulması gereken alanlar şunlardır:

  • Tayvan vize talebinde bulunan şahsın kimlik ve pasaport bilgileri, adı, soyadı, adresi, telefonu, pasaport numarası, türü ve tarihleri yazılmalıdır.
  • Tayvan seyahatinin ayrıntıları, Tayvan’a gidiş ve dönüş tarihleri, gidilecek yerler, ulaşım bilgileri verilmelidir.
  • Tayvan vize talebinde bulunan kişinin mesleği, çalışma durumu, işyeri bilgileri, gelir düzeyi ilgili alanlara yazılmalıdır.
  • Tayvan’da konaklanacak oteli adı, adresi, konaklama rezervasyonları bildirilmelidir.
  • Tayvan’dan davetiye gönderen kişinin ya da şirket yetkilisinin bilgileri verilmelidir.

Tayvan vize formu doldurulduktan sonra Tayvan vize talep dilekçesi yazılarak vize başvuru dosyasına eklenir.

Tayvan Vize Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Tayvan vize dilekçesi talep edilen vize türünde farklı biçimlerde düzenlenmesi gereken bir şahsi talep dilekçesidir. Vize başvuru sahibi Tayvan seyahatinin ayrıntılarını ve kişisel bilgilerini sunar, ulaşım ve konaklama bilgilerinden bahseder.

Tayvan vize talep dilekçesinde şu bilgiler yer almalıdır:

  • Tayvan seyahatinin amacı yanında talep edilen vize türü
  • Tayvan seyahatinin ayrıntıları, ülkeye giriş tarihi, çıkış tarihi, gezilecek yerler, ulaşım bilgileri yazılır.
  • Tayvan seyahatinin nasıl finanse edileceğinin belirtilmesi, seyahat bir sponsor sayesinde finanse edilecekse sponsor bilgileri
  • Tayvan vize talebinde bulunan kişinin kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri

Tayvan ticari vize talep dilekçeleri resmi olarak şirket antetli kağıdına yazılır, şirket yetkilisi tarafından onaylanır. Dilekçede Tayvan iş seyahatinde ortaklık yapılan şirket bilgileri ve bağlı bulunan şirketin bilgileri verilir. Şirkette vize başvuru sahibinin görevi belirtilir, unvanları yazılır. Tayvan’daki iş organizasyonlarının detayları verilir.

Tayvan vize formu ve Tayvan vize talep dilekçesi vize başvuru merkezlerinde hazırlandıktan sonra Tayvan vize ücreti ödenerek vize başvuru işlemleri güvenle başlatılmaktadır.

Tayvan vize başvurusu için güncel hazırlanan rehbere https://www.eraytur.com/tayvan-vize/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Tayvan yeşil pasaporta vize istiyor mu?

Tayvan yeşil pasaporta vize talep etmemektedir. Ayrıca diplomatik pasaportlarda da vizesiz giriş hakkı vardır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×