Slovenya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Slovenya Vizesi

Slovenya vize istiyor mu sorusunun yanıtı için bu ülkenin Aralık 2007 yılında Schengen ülkeleri arasına dahil olduğunu, yani seyahat için artık Schengen vizesi alınması gerektiğini belirtelim.

Slovenya vizesi yukarıda belirttiğimiz gibi Schengen vize prosedürünü uygulayan ülkeler arasında yer almaktadır. Ülkeye yapacağınız kısa süreli ziyaretler için C tipi Schengen turistik vizeye başvurmanız gerekmektedir. Bu vize ile Slovenya sınırları içerisinde 90 günden fazla kalma şansına sahipsiniz.

Slovenya vize başvurusu yaparken, seyahat amacınızı belirtmeniz önemlidir. Bunu da vize başvuru formunda açık bir dil ile yazmanız gerekmektedir. Sizlerden talep edilen evraklar ile birlikte Slovenya vize başvuru merkezlerine müracaat ederek vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Slovenya vizesi evrakları arasında en önemli belgelerden biri, Slovenya vize başvuru formudur. Bu formu, usule uygun olarak ve net cevaplar vererek sizlere sunulan dil seçeneği doğrultusunda doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde vize başvuru sonucunuz olumsuz yanıt alabilir.

Slovenya vizesi ücreti ise sürekli güncellenen bir tutar olduğu için bu konuda en doğru ve güncel bilgileri almak için Eray Tur iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×