Slovenya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu - Eraytur
Slovenya Vizesi

Slovenya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Slovenya VFS Global Gaziantep vize merkezleri Slovenya vize işlemlerinin hızlıca tamamlandığı yetkili vize merkezleridir. Vize başvuru sahipleri kısa süreli Slovenya vize işlemlerini VFS Global Gaziantep vize ofisinde güvenle tamamlar, uzun süreli vizeler için vize başvuru dosyası hazırlanır ve Slovenya dış temsilciliklerinden vize randevuları alınır.

Slovenya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Slovenya VFS Global Gaziantep vize merkezi özellikle Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu illerinde oturan vize başvuru sahiplerine hizmet vermektedir. Slovenya vize evrakları vize başvuru dosyasının hazırlandığı vize merkezlerinde Slovakya konsoloslukları ile koordinasyon sağlanırken uzman vize danışman desteğinde etkili bir vize aracılık hizmeti sunulmaktadır.

Slovenya vize veriyor mu?

Schengen bünyesinde olduğu için bu yönde tercihinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda yetkili başvuru merkezleri üzerinden müracaat ederek vizenizi alabilirsiniz.

Slovenya vize ne kadar?

Turistik, ticari ve aile ziyareti gibi kısa süreli olan vize türleri için belirlenen ücret 80 Euro olarak belirtilir.

Slovenya vizesi almak zor mu?

Seyahat amacına uygun olan evrakların teslimine ve de ödemelere karşı zorlanmadan elde edersiniz.

VFS Global Gaziantep vize ofisiyle iletişime geçen vize başvuru sahipleri merak ettikleri Slovenya vizesi hakkındaki tüm soruların yanıtlarını alabilir ve kısa süreli Slovenya vize işlemlerini süratle tamamlar. Gaziantep VFS Global vize merkezlerinde doğu illerimizde yaşayan vize başvuru sahipleri zaman ve para tasarrufu yaparak kolayca Slovenya vizelerine kavuşur.

Slovenya VFS Global Gaziantep Vize Merkezi Hizmet Alanı

Slovenya VFS Global Gaziantep vize merkezi kaliteli bir vize aracılık hizmeti vermektedir. Vize başvuru sahipleri kısa süreli vizeleri için direkt olarak Slovenya dış temsilciliklerine başvuru yapamaz, yetkili aracı kurum VFS Global ile başvuru yapılmak durumundadır. Schengen vize kriterlerine uygun vize başvuru sahipleri gerekli belgelerini hazırlayarak uzman vize danışmanları gözetiminde rahatça vize işlemlerini tamamlamaktadır.

Slovenya VFS Global Gaziantep vize merkezinin hizmet verdiği iller şu şekildedir:

 • Gaziantep, Adana, Mersin, Kilis, Osmaniye
 • Hatay, Adıyaman, Bitlis, Şanlıurfa
 • Batman, Şırnak, Hakkari, Van
 • Bingöl, Ağrı, Kahramanmaraş, Malatya, Elazığ
 • Tunceli, Muş, Diyarbakır

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu illerinde oturan vize başvuru sahipleri VFS Global Gaziantep şubesi ile irtibata geçerek parmak izi verebilir ve tüm Slovenya vize işlemlerini, çoğu Schengen vize bölgesi ülkelerinin vize sürecini kolaylıkla gerçekleştirir.

Slovenya VFS Global Gaziantep ile işlem yapılan ülkelerin listesi şöyledir:

 • Slovenya, Yunanistan, Malta, İspanya
 • Fransa, İtalya, Belçika, Hollanda, Lüksemburg
 • Avusturya, Çekya, Polonya, Danimarka
 • Finlandiya, Estonya, Norveç, Litvanya
 • İsveç, Kanada, Avustralya, Letonya

Slovenya VFS Global Gaziantep vize ofislerinde aracı kurum hizmetleri ve uzman vize danışmanı desteği yanında ek hizmetler de verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×