Nijerya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Nijerya Vizesi

Nijerya vize istiyor mu sorusu sorulduğuna cevap tüm pasaport tipleri için aynıdır. Nijerya pasaportunuz hangisi olursa olsun vize istemektedir. Bu nedenle Nijerya’ya gidecekseniz muhakkak vize işlemleri gerçekleştirilmelidir.

Nijerya vizesi almak için Nijerya konsolosluğu ile irtibatta olmak ve başvuruyu bizzat konsolosluğa yapmak önemlidir. Bu aşamada Eray Tur sizlere vizenizi hazırlarken destek olabilecektir. Bu sayede vize alma ihtimaliniz artacaktır.

Nijerya vizesi ücreti değişmektedir. Genellikle senelere göre değişim gösteren bir miktar olmakla birlikte aynı zamanda alacağınız vizeye göre de farklılıklar söz konusudur ve net bir fiyat vermek mümkün değildir.

Nijerya’ya gitmek için son aşama ise vize başvurusu yapmaktır. Nijerya vize başvurusu öncesinde evraklar hazırlanmalıdır. Bu evraklar vize türünüze göre eksiksiz olmalıdır ve en önemlisi dekont muhakkak eklenmelidir.

Nijerya için gerekli evraklar vizeye göre değişim gösterir. Ancak genel olarak Nijerya vizesi evrakları içerisinde pasaport, başvuru formu, vize dilekçesi, biyometrik fotoğraf, rezervasyon bilgileri, kimlik önlü arkalı fotokopisi gibi birçok belge dosyada muhakkak yer almalıdır.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×