Nijerya Vize Formu ve Dilekçe - Eraytur
Nijerya Vizesi

Nijerya Vize Formu ve Dilekçe

 

Nijerya vize formu ve dilekçe Nijerya vize başvurularında hazırlanması gereken evraklardır. Vize formu ve dilekçe ile vize başvuru sahibi kişisel bilgilerini vize yetkililerine iletir, seyahat amacına uygun vize talebinde bulunur.

Nijerya Schengen Vize Başvuru Formu

Nijerya Konsolosluğu Vize Başvuru Formu

Nijerya  Vize Başvuru Formu PDF

Nijerya Vize Başvuru Formu Doldurulmuş Örneği

Nijerya Vize  Dilekçe Örneği

Nijerya Vize Formu ve Dilekçe

Nijerya vize formu çıktısı alınarak doldurulan bir vize başvuru formudur, İnternetten elde edilebilen formun çıktısı alınır ve okunaklı bir şekilde doldurulur. Nijerya vize başvuru formunda doldurulması gereken alanlar eksik bırakılmamalıdır, form vize başvuru sahibinin ıslak imzasını taşımalıdır.

Nijerya vize dilekçesi vize talebinin Nijerya dış temsilcilikleri vize bölümüne iletildiği bir talep dilekçesidir. Nijerya vize türlerine göre farklı şekilde hazırlanır. Nijerya vize başvuru formu ve dilekçesi hazırlandıktan sonra Nijerya vize evrakları başvuru dosyasına eklenmelidir.

Nijerya Vize Formu Doldurulması Gereken Alanlar

Nijerya vize formu Nijerya dış temsilciliklerinden veya Nijerya vizesi başvuru merkezleri ofislerinden elde edilebilir. Vize danışmanları kontrolünde hatasız bir şekilde doldurulması gereken form ıslak imza ile onaylanır.

Nijerya vize formu doldurulması gereken alanlar şunlardır:

  • Nijerya vize başvurusunda bulunan şahsın kişisel bilgileri- Vize başvuru sahibinin tüm kişisel bilgileri ve iletişim bilgileri verilmelidir.
  • Nijerya vize başvurusunda kullanılan geçerli pasaport bilgileri- Pasaport bilgileri, numara, alınış tarihi, bitiş tarihi, türü yazılmalıdır.
  • Nijerya seyahatinin ayrıntıları- Nijerya seyahatinin başlangıcı ve bitişi, gidilecek yerler belirtilmelidir.
  • Nijerya vize başvurusunda bulunan kişinin iş, meslek durumu- Vize başvuru sahibinin iş durumu açıklanmalıdır.
  • Nijerya’daki otelin bilgileri- Nijerya’daki otel adı ve adresi belirtilmelidir.
  • Nijerya’dan davetiye gönderen kişinin bilgileri- Nijerya’dan davetiye gönderen kişinin bilgileri verilmelidir.
  • Nijerya vize başvuru formu diğer alanlar- Vize başvuru sahibi belirtmesi gereken diğer konuları bu alana yazarak formu doldurur ve ıslak imza ile imzalar.

Nijerya vize başvuru formu doldurulduktan sonra sıra Nijerya vize talep dilekçesinin yazımına gelir. Vize başvuru merkezlerinde vize danışmanlarından destek almak hatasız bir başvuru için ön koşuldur.

Nijerya Vize Talep Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Nijerya vize talep dilekçesi seyahat amacına göre belirlenen vize türü talebinin vize bölümü yetkililerine iletildiği bir dilekçedir. Vize dilekçesi Nijerya konsolosluğuna hitaben yazılır. Nijerya vize türlerine göre vize talep dilekçesi farklı hazırlanır.

Nijerya turistik vize talep dilekçesinde seyahat tarihleri ve seyahat amacı belirtilir. Nijerya seyahatinin masraflarının karşılanma yöntemi açıklanır, bir sponsor desteği sağlanmışsa bu belirtilir. Vize talep dilekçesinde vize başvuru sahibinin iletişim bilgileri yazılmalıdır.

Nijerya ticari vize talep dilekçesi firmanın antetli kağıdında yazılır, şirket yetkilisinin imza ve kaşesi dilekçede bulunur. Şirket bilgileri ve vize başvuru sahibinin şirketteki görevi belirtilir. Nijerya’daki şirketin bilgileri yazılır. Yapılacak iş planları ve katılacak iş organizasyonları belirtilir.

Nijerya vize formu ve Nijerya vize talep dilekçesi yazıldıktan sonra Nijerya vize ücreti ödenerek vize başvuru işlemleri başlatılır. Yetkili vize başvuru merkezlerinde uzman vize danışmanları desteğinde yapılan işlemler en doğru vize işlem yöntemidir.

Nijerya vize başvurusu için güncel hazırlanan rehbere https://www.eraytur.com/nijeryaya-vize/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×