Moritanya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Moritanya Vizesi

Moritanya vize istiyor mu sorusunun cevabı pasaportlara göre değişmektedir.  Bordo pasaporta sahip iseniz vize almanız gerekmektedir. Ancak diğer pasaportlar için bu durum geçerli değildir. Ancak bu da 90 gün ile sınırlıdır.

Moritanya vizesi için kapıda vize alma imkanı bulunmaktadır. Parasını ödediğiniz takdirde vize alabilirsiniz. Ancak özellikle vize evrakları içerisinde banka hesap dökümünüzde yeterli miktar para bulunmaktadır.

Moritanya vizesi evrakları bu nedenle oldukça önemlidir. Bunların başında yukarıda da belirtildiği gibi banka hesap dökümü gelmelidir. En az 10.000 TL kadar hesabınızda para bulunmalıdır. Bunun dışında pasaport ve fotoğraf gerekmektedir. Ayrıca duruma göre davet mektupları da istenecektir.

Moritanya’ya vize alınması için gereken koşullar yukarıdaki gibidir. Ancak vize türlerine göre değişim olması nedeni ile bu konuda Eray Tur’dan destek alabilmeniz mümkündür. Hatta vize alma ihtimalinizi de arttıracaktır. Moritanya vize başvurusu için faydalı olacaktır.

Moritanya vizesi ücreti ise kapıda ödenebildiği gibi konsoloslukta da ödenebilmektedir. Net ücret ise vize türünüze göre değişecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×