Moritanya Vize Formu ve Dilekçe - Eraytur
Moritanya Vizesi

Moritanya Vize Formu ve Dilekçe

 

Moritanya vize formu ve dilekçe, Moritanya vize başvuruları için gerekli iki evraktır. Vize başvuru sahibinin bilgilerinin yer aldığı vize formu ve dilekçe düzgün bir şekilde düzenlenerek vize başvuru dosyasına eklenmelidir.

 

Moritanya Schengen Vize Başvuru Formu

Moritanya Konsolosluğu Vize Başvuru Formu

Moritanya  Vize Başvuru Formu PDF

Moritanya Vize Başvuru Formu Doldurulmuş Örneği

Moritanya Vize  Dilekçe Örneği

Moritanya Vize Formu ve Dilekçe 1 – moritanya vize formu ve dilekce scaled

Moritanya vize formu Moritanya dış temsilcilikleri tarafından hazırlanan bir başvuru formudur. İnternetten çıktısı alınarak doldurulan form eksiksiz ve hatasız olmalıdır. Vize danışmanları eşliğinde doldurulması önerilen formda kişisel bilgiler, seyahat bilgileri ve mali durum bilgileri yer alır.

Moritanya vize dilekçesi Moritanya dış temsilciliklerine hitaben yazılır, talep edilen vize türü belirtilir. Seyahat amacı ve tarihleri belirtilir, vize başvuru sahibinin kişisel bilgileri verilir. Moritanya vize evrakları dosyasında olması gereken bu iki evrak hazırlandıktan sonra diğer evrakların tamamlanması gerekmektedir.

Moritanya Vize Formu Doldurulması Gereken Alanlar

Moritanya vize formu Moritanya dış temsilcilikleri ve Moritanya vizesi başvuru merkezleri tarafından temin edilebilir. Çıktısı alınarak doldurulan formdaki tüm bilgiler doğru olmalıdır, formda eksiklik bulunmamalıdır.

Moritanya vize formu doldurulması gereken alanlar şunlardır:

  • Moritanya vize başvurusu yapan kişinin şahsi bilgileri- Vize başvuru sahibinin kimlik bilgileri başvuru formuna yazılır.
  • Moritanya seyahatine çıkacak kişinin pasaport bilgileri- Pasaport bilgileri ve numarası vize başvuru formunda olmalıdır.
  • Moritanya seyahatinin ayrıntıları- Moritanya seyahatinin tarihleri ve gidilecek yerler belirtilmelidir.
  • Moritanya vize başvuru sahibinin çalışma durumu- Vize başvuru sahibinin iş durumu ve çalıştığı yerler yazılmalıdır.
  • Moritanya’daki otelin bilgileri- Moritanya’daki otelin adı ve adresi belirtilmelidir.
  • Moritanya davetiyesi yollayan kişinin bilgileri- Davetiye yollayan kişinin şahsi bilgileri verilir.

Moritanya vize formu düzgün bir şekilde hazırlandıktan sonra vize talep dilekçesi yazılmalıdır.

Moritanya Vize Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Moritanya vize dilekçesi konsolosluğa hitaben yazılan bir vize başvuru talep dilekçesidir. Seyahat amacı ve kesin tarihlerinin belirtildiği vize dilekçesinde seyahat masraflarını karşılama yöntemi açıklanır. Sponsor mevcutsa bilgileri verilir, vize başvuru sahibi adres bilgilerini vererek vize dilekçesini ıslak imza ile onaylar.

Moritanya ticari vize dilekçesi firma antetli kağıdında yazılır. Şirket bilgileri ve vize başvuru sahibinin şirket görevleri ya da unvanları yazılır. Moritanya’daki şirketin de bilgileri verilmelidir. Dilekçeyi şirket yetkilisi imzalar ve kaşeler.

Moritanya vize formu ve dilekçesi hazırlandıktan sonra Moritanya vize ücreti ödenerek vize başvuru işlemleri başlatılır. Vize uzman desteğinde yapılana başvurular en doğru vize başvuru yöntemidir.

Moritanya vize başvurusu için güncel hazırlanan rehbere https://www.eraytur.com/moritanya-vize/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×