Moritanya Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Moritanya Vizesi

Moritanya Vizesi Başvuru Merkezleri

Moritanya vizesi başvuru merkezleri Moritanya vize işlemlerinin güvenle gerçekleştirildiği vize ofisleridir. Vize başvuru merkezlerinde uzman vize danışmanları eşliğinden vize başvuruları hazırlanmaktadır. Gaziantep-Ankara merkezlerinde hizmet veren vize ofislerimiz vize işlemlerini başarı ile tamamlamaktadır.

Moğolistan Vizesi Başvuru Merkezleri

Moritanya Vizesi Başvuru Merkezleri

Moritanya vizesi başvuru merkezleri Moritanya vize evrakları >> eraytur.com/moritanya-vize-evraklari/  ile oluşturulan vize başvuru dosyalarının Moritanya dış temsilciliklerine ulaştırılmasını ve işleme alınmasını sağlamaktadır. Gerekli koşulların en sağlıklı biçimde oluşturulmasını sağlayan vize danışmanlarımız vize başvuru sahiplerine vize başvuru sürecinin her adımında yol göstermektedir.

Moritanya vize istiyor mu?
Bordo pasaport sahiplerinden vize istenmektedir. Ancak diğer vize sahipleri 90 gün kadar muaf olmaktadır.
Moritanya vizesi nasıl alınır?
Moritanya vizesi alabilmek için yapılması gereken büyükelçilik bünyesinde yer alan konsolosluk birimine gitmek yeterlidir.
Moritanyaya nasıl gidilir?
Moritanya vizesi alıp seyahat edebilirsiniz. Ancak bordo pasaport dışındaki pasaportlara sahipseniz buna da gerek yoktur.

Moritanya vize ücreti>> eraytur.com/moritanya-vize-ucreti/  tahsilatının yapıldığı vize başvuru merkezlerimizde aracılık hizmetleri ve uzman danışman desteği yanında vize başvuru sürecinde kolaylık sağlayan ek hizmetler de sunulmaktadır. Vize başvuru sahipleri konforlu bir ortamda hızlıca Moritanya vize başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Moritanya Vizesi Başvuru Merkezleri Hizmet Anlayışı

Moritanya vizesi başvuru merkezleri Moritanya dış temsilcilikleri ile uyumlu bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Vize başvuru sahipleri seyahat amaçlarına göre belirlenen vize türündeki tüm işlemleri vize ofislerimizde güvenle gerçekleştirmektedir.

Moritanya vizesi başvuru merkezleri ek hizmetleri şunlardır:

  • Moritanya vize formu >> eraytur.com/moritanya-vize-formu-ve-dilekce/ ve dilekçesinin düzenlenmesi
  • Moritanya seyahat sağlık sigortasının hazırlanması
  • Moritanya vize başvuruları için biyometrik fotoğraf çekimi
  • Moritanya vize belgeleri için fotokopi ve belge çıktı işlemleri
  • Moritanya vize süreci için SMS bilgilendirmesi
  • İnternetten Moritanya vize işlemleri belge alımı için Kiosk ağı
  • Moritanya vize sürecini hızlandıran ve kolay hale getiren VIP ve Prime Time hizmetleri
  • Moritanya vize belgeleri teslimatı için kargo hizmetleri

Moritanya vize işlemlerinde uygulanan ek hizmetler vize başvuru sürecini son derece hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır.

Moritanya Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Moritanya vizesi başvuru merkezlerine ulaşan vize başvuru sahipleri ücretsiz olarak vize türleri hakkında bilgi alabilir ve vize işlemlerini başlatabilir. Uzman danışman desteği ile vize başvuruları yüksek vize kabul oranlarına ulaşmaktadır.

Vize başvuru merkezlerimize İnternet sitemiz üzerinden canlı sohbet yaparak, e-posta atarak, danışma hattımızı arayarak, Whatsapp vize hattımıza mesaj atarak ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve vize danışmanlarımız Moritanya vize türleri hakkında her türlü bilgiyi vize başvuru sahiplerine verir ve vize işlemlerini etkili bir şekilde tamamlar. Tüm işlemler sonrasında vizeli pasaportlar vize başvuru sahiplerinin adreslerine ulaştırılır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×