Moğolistan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Moğolistan Vizesi

Moğolistan vize istiyor mu sorusunun cevabı süreye göre değişir. 30 gün süre ile Moğolistan’da vizeden muaf olmaktasınız. Ancak ülkeye girişte sizlerden istenen belgeler olacaktır ki bunlardan biri en az 1 sene geçerliliği olan pasaportunuz, rezervasyon bilgileriniz ve harcamanız için yeterli paradır.

30 gün sonrasında vizeye tabi olmaktasınız bu nedenle 30 günden fazla kalacaksanız Moğolistan vize başvuru işlemlerini tamamlamanız tavsiye edilmektedir. Vize başvuruları uzun sürmemektedir bu nedenle fazla beklemenize gerek olmayacaktır.

Moğolistan vizesi ücreti ise 30 gün için olmayıp sonrasında alacağınız vizeye göre değişim gösterecektir. Detaylı bilgileri Eray Tur üzerinden alabilmeniz mümkündür.

Moğolistan vizesi evrakları ise yukarıda bahsedildiği gibi 30 gün için kapıda gösterilmektedir. Bu aşamada ciddi bir eksiklik olmadığı sürece bir sıkıntı da yaşanmayacaktır.

Moğolistan vizesi için gereken şeyler ise sonrasında daha fazla olacaktır ancak kısa süreli yani 30 günlük seyahatlerde ek bir belge gerekmeyecektir. Rezervasyon bilgileri ise ne kadar kalacağınızı kanıtlaması açısından gerekmektedir ve zorunludur demek de mümkündür.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×