Moğolistan Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Moğolistan Vizesi

Moğolistan Vizesi Başvuru Merkezleri

Moğolistan vizesi başvuru merkezleri Moğolistan vize türlerin vize başvurularının kabul edildiği güvenilir vize ofisleridir. Uzman vize danışmanları ile deneyimli bir kadroya sahip olan vize merkezlerimi Gaziantep ve Ankara merkezlerinde vize işlemlerini tamamlamaktadır.

Mısır Vizesi Başvuru Merkezleri

Moğolistan vizesi başvuru merkezleri Moğolistan vize evrakları >> eraytur.com/mogolistan-vize-evraklari/  ile hazırlanan vize başvuru dosyasını hatasız bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olur, Moğolistan dış temsilcilikleri ile etkili bir koordinasyon hizmeti sunar.

Vize başvuru merkezlerimizde Moğolistan vize ücreti >> eraytur.com/mogalistan-vize-ucreti/  tahsilatı yapılır ve verilen kaliteli vize aracılık hizmetleri ile başvuru sürecinin hızlandırılması sağlanır. Ülke genelinden başvuruların kabul edildiği vize merkezlerimizden Moğolistan vizeleri hakkında her türlü bilgiye ücretsiz ulaşmanız mümkündür.

Moğolistan Vizesi Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmet Anlayışı

Moğolistan vizesi başvuru merkezleri Moğolistan dış temsilcilikleri ile uyumlu bir koordine sağlamaktadır. Uzman vize danışmanlarımızın denetiminde hazırlanan vize başvuru dosyaları ivedilikle işleme alınır ve vizeli pasaportlar vize başvuru sahibinin adreslerine teslim edilir.

Moğolistan için vize gerekli mi?
Moğolistan’a seyahat etmek istiyorsanız ve bordo pasaport harici pasaportlara sahipseniz seyahat edebilirsiniz ancak bordo pasaport sahipleri vize almalıdır.
Moğolistan a nasıl yerleşilir?
Moğolistan’a yerleşmek için oturma izni almanız gerekir ve birden fazla sebep ile oturma izni alabilmeniz mümkündür. Çalışmak bunlardan sadece biridir.
Moğolistan yeşil pasaporta vize istiyor mu?
Moğolistan yeşil pasaport sahiplerinden belli bir süre kadar vize istememektedir. 30 gün geçerli olmaktadır.

Moğolistan vizesi başvuru merkezlerinde vize başvuru sürecini hızlandıran ve kolay hale getiren şu ek hizmetler sunulmaktadır:

  • Moğolistan vize formu >> eraytur.com/mogolistan-vize-formu-ve-dilekce/ ve dilekçesinin hazırlanması
  • Moğolistan seyahat sağlık sigorta poliçesinin düzenlenmesi
  • Moğolistan vize belgeleri için fotokopi ve belge çıktı hizmeti
  • Moğolistan vize işlemlerini kolaylaştıran VIP ve Prime Time hizmet ayrıcalığı
  • Moğolistan vize başvuru dosyası için biyometrik fotoğraf çekimi
  • Moğolistan vize başvuru süreci hakkında SMS bilgilendirmesi
  • İnternetten alınacak Moğolistan vize evrakları için kiosk ağı
  • Moğolistan vize evraklarının teslimi için kurye ve kargo hizmeti

Ek hizmetler vize başvuru sahibinin talebine bağlıdır ve ayrı ayrı ücretlendirilir. Uzman vize danışmanı desteği ve konsolosluk ile koordinasyon aracılık hizmetleri kapsamındadır.

Moğolistan Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Moğolistan vizesi başvuru merkezleri ile iletişime geçildiğinde vize türleri hakkında her türlü bilgiye ücretsiz ulaşmak mümkündür. Vize uzmanlarımız sizi merak ettiğiniz konularda aydınlatacak ve vize başvurunuzun hatasız tamamlanmasını sağlayacaktır.

Moğolistan Vizesi Başvuru Merkezleri
Moğolistan Vizesi Başvuru Merkezleri

Vize başvuru merkezlerimize İnternet sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz, canlı sohbete katılabilir, telefon numaranızı bırakarak müşteri temsilcililerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Whatsapp hattımızdan Moğolistan vizesi hakkında tüm sorularınızı iletebilir, e-posta adresimizden Moğolistan vize belgeleri listesine ulaşabilirsiniz. Ücretsiz danışma hattımızdan tüm bilgilere bedelsiz ulaşabilirsiniz.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×