Moğalistan Vize Ücreti - Eraytur
Moğolistan Vizesi

Moğalistan Vize Ücreti

Moğalistan vize ücreti bordo pasaportlu Türk vatandaşları için 30 güne kadar bedelsizdir. Diğer pasaport türlerindeki vatandaşlarımız da 30 güne kadar vize ücreti ödemezler. Uzun süreli vize türlerinde Moğolistan Göçmenlik Bürosu’nun belirlediği rakamlar geçerlidir.

Mısır Vize Ücreti

Moğalistan Vize Ücreti

2021 yılında uzun süreli Oturum ve çalışma izni vizeleri için geçerli olan ücretler şu şekildedir:

Moğolistan için vize gerekli mi?

Turistik amaçlı seyahat edecek T.C. vatandaşları bordo pasaport sahibi ise vize almak zorundadır. Söz konusu yeşil, gri ve siyah pasaportlara dair 1 aylık muafiyete yer verilir.

Moğolistan yeşil pasaporta vize istiyor mu?

Yeşil pasaport sahiplerinin 1 aylık turistik seyahate dair vizeden muaf kabul edildiği açıklanmıştır.

Tacikistana vize var mı?

Diplomatik pasaport için 90, hizmet ile hususi olanlara 60 günlük muafiyet varken bordo pasaport sahipleri muaf kabul edilmez.

  • Bir seferlik giriş-çıkış vizesi
54.000 MNT
  • İki seferlik giriş-çıkış vizesi
81.000 MNT
  • Çoklu giriş çıkış vizesi 6 aylık
126.000 MNT
  • Çoklu giriş çıkış vizesi 1 yıllık
252.000 MNT

 

Moğalistan vize ücretleri Manat cinsinden belirlenir ve Moğolistan Göçmen İdaresi’ne ödenir. Moğolistan vize evrakları >> eraytur.com/mogolistan-vize-evraklari/  vize başvuru merkezlerinde hazırlanarak vize başvuruları gerçekleştirilir.

Moğalistan Vize Ücreti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kısa süreli Moğolistan vize türlerinde 30 güne kadar vize ücreti ödenmemektedir. Daha uzun süreli vizeler için Moğolistan vizesi başvuru merkezleri >> eraytur.com/mogolistan-vizesi-basvuru-merkezleri/  tarafından vize başvuru dosyası hazırlanarak vize işlemleri başlatılır.

Moğalistan vize ücreti hakkında bilinmesi gereken bilgiler şunlardır:

  • Moğolistan vize ücreti başkasına satılamaz ve devredilemez.
  • Moğolistan vize ücreti belirtilen vize türü için kullanılır.
  • Moğolistan vize ücreti sadece Moğolistan vizeleri için kullanılır.
  • Moğalistan vize reddi >> eraytur.com/mogalistan-vize-reddi/ kararı sonrasında ödenen ücretler geri iade edilmez.
  • Moğolistan vize başvuruları her seferinde tekrar yapıldığında vize ücretleri yeniden ödenir.
Moğalistan vize ücreti döviz kurlarından etkilendiğinden vize bütçesi yapan vize başvuru sahipleri güncel döviz kuru hareketlerine göre hesaplama yapmalıdır. Vize başvurularının reddedilmemesi için uzman vize danışmanları denetiminde vize evrakları hazırlanmalı ve Moğolistan dış temsilciliklerine iletilmelidir.

Moğolistan vize başvuru merkezleri uzun süreli vize türlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Vize başvuruları vize başvuru sahibi tarafından bizzat Moğolistan dış temsilciliklerine yapılır. Moğolistan vize başvuru formu ve dilekçe hazırlanması ve evrakların düzgün bir şekilde hazırlanması vize uzmanları denetiminde yapılmalıdır.

Global Visa Services ve Eraytur vize başvuru merkezleri uzun süreli Moğolistan vize başvurularında danışmanlık hizmeti vermektedir. Vize randevularının alınması ve vize başvuru dosyasının hazırlanması vize danışmanlarımız sayesinde kolayca gerçekleştirilmektedir. Vize ofislerimizle iletişime geçtiğinizde ücretsiz bir şekilde tüm bilgileri alabilir ve Moğolistan vizesi için başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×