Meksika Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Meksika Vizesi

Meksika vize istiyor mu sorusunun cevabı genel olarak evettir. Genel olarak olmasının sebebi ise siyah pasaportluların bundan muaf olmasıdır. Ancak bordo pasaport ile birlikte yeşil ve gri pasaportlular da vize almalıdır.

Meksika vizesi için başvurular yapılmalıdır. Hatta en çok tercih edilen yol online başvuru yoludur. Meksika vize başvurusu işlemleri online olarak yapıldığında çok daha kolay olmaktadır. Ancak bu vize sadece uçak ile yapılan seyahatler için kullanılabilmektedir.

Meksika vize işlemleri konsolosluktan da yapılabilmekte olup her iki durumda da Eray Tur bu alanda deneyimli kişiler ile çalışmaktadır. Bu sayede en iyi bir biçimde vize dosyası hazırlayabilmek mümkündür. Meksika vizesi evrakları bu açıdan önem arz etmektedir.

Meksika vizesi alınırken size en uygun vize alınmalıdır. Yani çalışmak için gidiyorsanız alınması gereken vize çalışma vizesidir. Bunun gibi vize tipleri bulunmaktadır.

Meksika vizesi ücreti için ise net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Bu nedenle gerekli bilgi konsolosluktan alınmalıdır. Vize türlerine göre fiyatlar değişecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×