Meksika Vize Ücreti - Eraytur
Meksika Vizesi

Meksika Vize Ücreti

Meksika vize ücreti Meksika vize başvuruları sırasından ödenen vize harç ücretlerinden ve başvuru merkezi hizmet ücretlerinden oluşur. Vize harç ücreti dolar üzerinden ödenmektedir ve nakit olarak tahsil edilir, hizmet bedelleri Türk lirası olarak ödenebilmektedir.

Malta Vize Ücreti

Meksika Vize Ücreti

2023 yılında geçerli olan Meksika vize ücreti bedelleri şu şekilde belirlenmiştir:

  • Meksika Ziyaretçi Vizesi
36 Dolar
  • Meksika Öğrenci Vizesi
44 Dolar
  • Meksika Çalışma Vizesi
44 Dolar

 

Meksika vize harçları dışında Meksika vizesi başvuru merkezleri >> eraytur.com/meksika-vizesi-basvuru-merkezleri/  hizmet bedelleri ödenmektedir. Türk lirası olarak ödenen hizmet bedelleri kredi kartı ile ödenebilmektedir.

Meksika vizesi kaç TL?

Meksika seyahati öncesinde KDV dahil olarak 150 TL ödeme yapılır ve belgeleriniz ile başvurularınızı iletmeniz beklenir.

Meksika için vize gerekli mi?

Diplomatik pasaporta dair muafiyet bulunsa da diğer tüm pasaport türleri için vize prosedürlerine yer verilmiştir.

Meksika vizesi kaç gün?

Tek girişli olan vize süresi 30 gün olarak belirtilir ve bunun yerine e-vize tercihinde bulunanlara 180 gün kalma hakkı tanınır.

Meksika vize ücreti ödendi dekontu Meksika vize evrakları >> eraytur.com/meksika-vize-evraklari/  vize başvuru dosyasında bulunmalıdır. Vize başvuru sahipleri tüm Meksika vize başvuru işlemlerini vize başvuru merkezlerinde tamamlayabilir.

Meksika Vize Ücreti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Meksika vize ücreti ödendikten sonra Meksika vize başvuru dosyasında gerekli vize evrakları hazırlanmalı ve uzman vize danışmanı denetimine sunulmalıdır. Vize başvurularının olumlu sonuçlanması için bütün belgeler tek tek kontrol edilmeli ve hatasız bir vize başvuru dosyası hazırlanmalıdır.

Meksika vize ücreti hakkında bilinmesi gereken önemli noktalar şunlardır:

  • Meksika vize ücretleri başkasına satılamaz ve devredilemez.
  • Meksika vize ücretleri başvurulan vize türünde kullanılabilir.
  • Meksika vize ücretleri sadece Meksika vizeleri için kullanılabilir.
  • Meksika vize reddi >> eraytur.com/meksika-vize-reddi/ kararı sonrasında ödenen vize ücretleri geri iade edilmez.
  • Her yeni Meksika vize başvurusunda tüm bedeller yeniden ödenmek durumundadır.

Meksika vize başvurularında e-vize uygulaması bulunmaktadır. Kolayca yapılan bu işlem için mutlaka vize danışmanı desteği alınmalıdır. Hatasız bir başvuru yapabilmek için deneyimli kişilerden ve yetkili vize başvuru merkezlerinden destek almak çok önemlidir.

Global Visa Services vize ofisleri Meksika, Schengen vize bölgesi ülkeleri ve ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere, Rusya gibi dünyanın belli başlı ülkelerinin tüm vize işlemlerinin tamamlandığı güvenilir vize ofisleridir.

Deneyimli kadrosu ve vize danışmanları ile Global Visa Services vize başvuru merkezleri sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktadır. Gaziantep-Ankara vize başvuru merkezlerinde yıllardır faaliyet gösteren vize merkezleri ülkemizin her bölgesindeki il ve ilçelerde yaşayan vize başvuru sahiplerine hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×