Litvanya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Litvanya Vizesi

Litvanya vize istiyor mu sorusu çokça sorulmaktadır. Bunun sebebi ise pasaport türlerine göre vize sürecinin değişmesidir. Litvanya vizesi bordo pasaportlular için geçerli olmaktadır.

Litvanya vize işlemlerinin başında evrakları belirleme ve toparlama süreci gelmektedir. Bu süreçte bir vize merkezi ile çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Litvanya vizesi evrakları eksiksiz bir biçimde toplanmalıdır ancak vize türüne göre evrakların değişeceği de belirtilmelidir.

Litvanya vizesi ücreti de seçeceğiniz vize türüne göre değişiklik gösterecektir. Bu nedenle ödeme konsolosluğa gidildikten sonra yapılmalı ve dekont dosyaya eklenmelidir. Bu sayede yanlış bir ödeme yapma ihtimalinizin önüne geçilecektir.

Litvanya vizesi işlemleri uzun sürmez ancak vize sonuçlanma tarihleri değişim gösterebilmektedir. Bir hafta gibi bir sürede de sonuçlanabilmek ile birlikte 1 aya yakın bir süreyi de bulabilmektedir. Net bir süre söylemek mümkün değildir.

Bu nedenle Litvanya vize başvurusu en erken tarihlerde yapılmalıdır. Bu sayede olası gecikmelerin önüne geçilecektir ve gecikmelerden etkilenilmeyecektir. Vize türüne göre süreç uzayabilmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×