Litvanya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu - Eraytur
Litvanya Vizesi

Litvanya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Litvanya VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezleri, Litvanya kısa süreli vize işlemlerinin yapıldığı vize ofisleridir. Uzun süreli Litvanya vize başvurularında ise vize başvuru dosyaları hazırlanır ve vize randevuları alınır.

Letonya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Litvanya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

VFS Global Gaziantep vize ofisi Türkiye’nin doğusunda bulunan il ve ilçelerde oturan vize başvuru sahiplerine büyük kolaylık sağlayan vize merkezleridir. Bu sayede bu illerde oturan vize başvuru sahipleri uzak vize merkezlerine gitmeden Litvanya ve diğer Schengen vize bölgesi ülkelerinin vize başvurularını yapabilmektedir.

Litvanya vize veriyor mu?

Litvanya seyahatleri adına gri, yeşil ve siyah pasaport sahipleri muaf kabul edilir. Bordo pasaport için de vize prosedürleri açıklanır.

Litvanya vizesi nasıl alınır?

C tipi vizeye sahip olmak isteyen T.C. vatandaşları yetkili olan seyahat acenteleri üzerinden başvuruya geçebilir.

Litvanya vizesi ile hangi ülkelere gidilir?

Schengen alan vatandaşlar hem Litvanya’ya hem de 26 ayrı Avrupa ülkesine seyahat edebilir.

Litvanya VFS Global Gaziantep vize ofisine başvuran vize başvuru sahipleri Litvanya vize evrakları >> eraytur.com/litvanya-vize-evraklari/  listesine ulaşır ve belgelerini tamamlayarak vize ofislerine kargo yolu ile iletebilir. Yetkili VFS Global vize ofisinde uzman desteği sayesinde Litvanya vize başvuruları hızlıca işleme konmaktadır.

Litvanya VFS Global Gaziantep Vize Merkezi Hizmet Alanları

Litvanya VFS Global Gaziantep vize merkezi doğu illerinde yaşayan vatandaşların vize başvuru işlemlerini kolayca tamamlayabilecekleri vize ofisleridir. Vize başvuru sahipleri merkezin iletişim kanallarından talep edecekleri vize türü hakkında her türlü bilgiye hızlıca ulaşabilmektedir.

Litvanya VFS Global Gaziantep vize ofisi hizmet alanı şu doğu illerinden oluşmaktadır:

 • Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Adana
 • Mersin, Hatay, Adıyaman, Bitlis
 • Şanlıurfa, Mardin, Şırnak, Hakkari
 • Van, Ağrı, Tunceli, Bingöl, Malatya
 • Kahramanmaraş, Elazığ, Siirt, Diyarbakır, Batman

Bu illerde oturan vize başvuru sahipleri şu ülkelerin vize işlemlerini VFS Global Gaziantep vize ofislerinde tamamlayabilirler:

 • Avustralya, Kanada, Litvanya, Letonya
 • Finlandiya, Estonya, Avusturya, Çekya, Slovakya
 • Fransa, Belçika, Hollanda, Danimarka
 • İspanya, İtalya, Polonya, Yunanistan, Slovenya
 • İsveç, Norveç, Lüksemburg

Çoğu Schengen bölgesi ülkesinin ve Avustralya, Kanada gibi ülkelerin vize işlemlerinin tamamlandığı VFS Global Gaziantep vize merkezi yüksek vize kabul oranlarıyla ön plana çıkmaktadır.

Litvanya VFS Global Gaziantep Vize Merkezi Kaliteli Hizmet Anlayışı

Litvanya VFS Global Gaziantep vize merkezinde Litvanya dış temsilcilikleri ile koordinasyon sağlanarak uzman desteğinde vize başvuruları tamamlanmaktadır. Bu aracılık hizmeti dışında vize merkezlerinde ek hizmetler sunulmaktadır.

Litvanya vize formu >> eraytur.com/litvanya-vize-formu-ve-dilekce/  doldurma ve dilekçe yazılması, Litvanya seyahat sağlık sigortasının hazırlanması, SMS bilgilendirmesi, İnternet kiosk ağı, fotokopi ve belge çıktı hizmeti, VIP ve Prime time hizmet ayrıcalığı, biyometrik fotoğraf çekimi verilen ek hizmetlerdir.

VFS Global Gaziantep vize ofisinde verilen ek hizmetler vize başvuru sahibinin tercihine bağlıdır. Bu ek hizmetler sayesinde vize başvuru süreci kolaylaşmakta ve konforlu hale gelmektedir. VFS Global Gaziantep vize ofisi Schengen vize bölgesindeki çoğu ülkenin vize başvurularının yapılabildiği yetkili ve deneyimli bir vize organizasyonudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×