İspanya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu - Eraytur
İspanya Vizesi

İspanya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

İspanya VFS Global Gaziantep vize ofisleri, İspanya vize işlemlerinin tamamlandığı, deneyimli personeli ile hizmet veren vize başvuru merkezleridir. Turistik ve Ticari vize türlerinde, İspanya Aile Birleşimi >> eraytur.com/ispanya-aile-birlesimi-vizesi/  gibi uzun süreli vizelerde işlemlerin tamamlandığı VFS Global Gaziantep vize ofislerinde müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir vize başvuru süreci yaşanmaktadır.

İspanya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

İspanya VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezleri, hizmet alanındaki doğu illerinde yaşayan vatandaşlarımıza kolaylık sağlamaktadır. Ankara ve İstanbul gibi metropollere gitmelerine gerek kalmadan vize başvuru işlemlerini Gaziantep merkezinde tamamlayabilirler. Böylelikle zaman kaybına ve para kaybına uğramadan vize işlemlerini gerçekleştirebilirler.

30 yıla yaklaşan deneyimi ile VFS Global Gaziantep vize ofisi kısa süreli ve uzun süreli İspanya vize türleri hakkında bilgi alabileceğiniz bir vize başvuru merkezidir. Aracılık hizmetleri yanında ek hizmetler de vize başvuru sahiplerine sunulmaktadır.

İspanya VFS Global Gaziantep Hizmet Alanı

İspanya VFS Global Gaziantep vize ofisi doğu bölgesinde bulunan illerde yaşayan yurttaşlarımızın İspanya ve Schengen vizesi işlemlerini tamamlayabileceği güvenilir bir vize merkezidir. Vize başvuru merkezinden İspanya vize evrakları >> eraytur.com/ispanya-vize-evraklari/  hakkında bilgi alabilir, gerekli evrakları tamamlayarak vize başvurunuzu sağlıklı bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

İspanya VFS Global Gaziantep vize ofisi hizmet alanı şu illerden oluşmaktadır:

 • Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya
 • Şanlıurfa, Diyarbakır, Adıyaman, Mardin, Batman
 • Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye
 • Elazığ, Tunceli, Muş, Bitlis
 • Bingöl, Siirt, Şırnak, Hakkari, Van, Muş, Ağrı

Bu illerde yaşayan kişiler şu ülkelerin tüm vize işlemlerini VFS Global Gaziantep merkezlerinden tamamlayabilmektedir:

 • İsveç, Litvanya, Norveç, Estonya, Letonya, Finlandiya
 • Danimarka, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa
 • İspanya, İtalya, Malta, Slovenya, Çekya, Avusturya
 • Yunanistan, İrlanda, Avustralya, Polonya

VFS Global Gaziantep vize ofislerinden tüm vize işlemleri hakkında detaylı bilgileri elde edebilir ve koordinasyon işlemleri, uzman vize danışmanı desteği yanında ek hizmetler de satın alabilirsiniz.

İspanya VFS Global Gaziantep Hizmet Anlayışı

İspanya VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezlerinde İspanya dış temsilcilikleri ile uyumlu bir koordinasyon sağlanmaktadır. Vize danışmanları vize başvuru sürecinin her aşamasında vize başvuru sahiplerine destek sunmaktadır.

VFS Global Gaziantep vize ofislerinde şu ek hizmetler de sunulmaktadır:

 • İspanya vize formu>> eraytur.com/ispanya-vize-formu-ve-dilekce/ ve dilekçe doldurulması-yazılması
 • Biyometrik fotoğraf çekimi, belge çıktısı alınması, fotokopi işlemleri
 • VIP hizmeti ve Prime Time hizmeti
 • SMS bilgilendirme, İnternet kiosk uygulaması, Kargo ve kurye hizmetleri

VFS Global Gaziantep vize ofisinde verilen ek hizmetler talebe bağlıdır ve arzu edilen hizmet ayrı bir ücrete tabiidir.

VFS İspanya

VFS İspanya uzun bir süre İspanya vize sürecini yönetmiş bir kurumdur ancak bu durum ancak geçerli değildir VFS Global artık bu alanda hizmet vermemektedir ve gitmeniz durumunda gerekli hizmeti almanız mümkün olmayacaktır

VFS Global İspanya ile vize işlemleri için yaptığı anlaşma son bulmuştur. Bu nedenle VFS Global adreslerine gitmenize veya internet sitesinden başvuru yapmanıza gerek olmaz ve boşuna vakit kaybı yaşamanızın da önüne geçilecektir.

Bu süreci artık BLS yönetmektedir. BLS Spain bu alanda gerekli çalışmaları yaparak sizlerin İspanya vize başvurularını yönetir. BLS artık bu alanda yetkiye sahiptir. Bu konuda gerekli harç ücretini alan da BLS olmaktadır.

BLS International hizmetleri sayesinde sizler de İspanya’ya vize alabilirsiniz. Aynı zamanda emin ellerde bir vize süreci yönetilmektedir çünkü resmi bir anlaşma söz konusudur. BLS aynı zamanda birden fazla ilde bulunması nedeni ile ulaşımı da oldukça kolaydır. Bunların başında İstanbul ve Ankara gelirken bunlara ek olarak İzmir, Gaziantep ve Antalya’da da bayilik bulunmaktadır.

BLS Ankara en çok gidilen ofislerden biridir çünkü Ankara ülkenin ortasında yer alır ve çevreden gelen İspanya vize başvuruları da burada sonuçlanmaktadır. BLS başvuru işlemleri için internetten sizlere bir tarih ve saat verir. O saatte orada olmanız beklenecektir.

BLS İstanbul merkez olarak bilinir ve çoğu başvuru burada yapılmaktadır. Burada verilen hizmetin de bir ücreti olmaktadır.

BLS İzmir seçeneği de bulunur ve genellikle ofislerin büyük illerde kurulması ise normaldir. Ulaşımı çok daha kolay sağlanmaktadır.

Ispanya vize başvurusu nereye yapılır?
BLS International üzerinden İspanya vize başvurusu yapılmaktadır.
Hollanda vize veriyor mu?
Hollanda vize vermekte olup şartları sağlamanız gerekmektedir.
Schengen vize başvuruları ne zaman başlıyor?
Schengen vize başvuruları başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×