Zambiya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Zambiya Vizesi

Zambiya vize istiyor mu sorusu için umuma mahsus bordo pasaport sahiplerinin vize alması gerektiğini belirtelim ayrıca yeşil pasaport, gri pasaport sahipleri de vizeye tabidir. Ancak diplomatik pasaport sahipleri 90 günü aşmayacak şekilde vizeden muaf tutulmuşlardır.

Zambiya vizesi kaç günde çıkar merak edenler için bu ülkeye yapacağınız vize başvurularının değerlendirilmesi ve sonuçların açıklanması 15 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Ancak vize başvuru merkezlerindeki ve konsolosluklardaki yoğunluk nedeniyle bu sürede uzama gibi bir durum söz konusu olabilir.

Zambiya vize başvurusu sizlerden istenen tüm evraklar tamamladıktan ve vize harç ücreti yatırıldıktan sonra vize başvuru merkezlerine müracaat ile sağlanmaktadır. Ayrıca bu ülkenin sınırda vize uygulaması da bulunmaktadır.

Zambiya vizesi evrakları başvuru yapacağınız vize türüne göre farklılık gösterecektir. Aynı durum vize harç bedelleri için de geçerlidir. Bu yüzden hangi kategoride yer alan vize türüne başvuruda bulunacaksanız ona göre talep edilen evrak listesindeki belgeleri eksiksiz olarak tamamlamanız gerekmektedir.

Zambiya vizesi ücreti konusundan detaylı bilgi almak için Eray Tur ile irtibata geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×