Zambiya Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Zambiya Vizesi

Zambiya Vizesi Başvuru Merkezleri

Zambiya vizesi başvuru merkezleri Zambiya vize işlemlerinin güvenle tamamlandığı ve ülkemizin her yerinden vize başvurularını kabul eden vize işlem merkezleridir. Zambiya vizeleri hakkında her türlü bilgiye ücretsiz ulaşabilen vize başvuru sahipleri Gaziantep ve Ankara ofislerimizde vize işlemlerini güvenle hayata geçirmektedir.

Zambiya Vizesi Başvuru Merkezleri

Zambiya vizesi başvuru merkezleri Zambiya vize evrakları vize başvuru dosyalarının uzman vize danışmanları eşliğinde hatasız şekilde hazırlandığı, Zambiya dış temsilcilikleri vize bölümü ile iş birliği sayesinde kısa sürede vize işlemlerinin sonuçlandırıldığı vize ofisleridir.

Vize başvuru merkezlerimizde Zambiya vize ücreti ödemeleri kabul edilmekte, standart vize aracılık işlemlerinin yanında vize sürecini kolay ve hızlı hale getiren ek hizmetler sunulmaktadır. Sektöründe öncü ve yenilikçi bir yaklaşımı sergileyen vize ofislerimiz kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır Zambiya ve Afrika ülkeleri vizeleri işlemlerini başarı ile tamamlamaktadır.

Zambiya Vizesi Başvuru Merkezleri Kaliteli Vize İşlemlerinin Adresi

Zambiya vizesi başvuru merkezleri Zambiya konsoloslukları vize bölümü ile uyumlu bir çalışma yürüterek vize aracılık hizmetlerinde kalite standardının çıtasını en yukarıya çıkarmıştır. Zambiya vize başvuru sahipleri uzman vize danışmanlarımızın desteğinde vizelerine kolayca ve hızlıca kavuşurlar, verilen ek hizmetler vize başvuru sürecinde rahatlık ve sürat sağlamaktadır.

Zambiya vizesi başvuru merkezlerinde verilen ek hizmetler şunlardır:

 • Zambiya vize formu ve Zambiya vize talep dilekçesi hazırlanması
 • Zambiya seyahat sağlık sigorta poliçesinin uygun bedel ve süreyle düzenlenmesi
 • Zambiya vize evraklarının fotokopi ve belge çıktı işlemleri
 • Zambiya vize sürecini hızlandıran VIP ve Erken Saat (Prime Time) hizmeti
 • Zambiya vize başvuru süreci konusunda SMS bilgilendirmesi
 • İnternet üzerinden alınan Zambiya vize evrakları için geniş ve hızlı kiosk ağı
 • Zambiya vize başvuru dosyasına eklemek adına beyaz arka zeminli biyometrik fotoğraf çekimi
 • Zambiya vize evraklarının ve vizeli pasaportların iletilmesi için kargo ve kurye hizmetleri

Zambiya vize başvuru merkezlerinde verilen ek hizmetler tamamen vize başvuru sahibinin arzusuna bağlıdır, ücretlendirme talep edilen hizmet için yapılmaktadır. Ek hizmetler sayesinde Zambiya vize süreci hızlanmakta ve rahat bir hale gelmektedir.

Zambiya Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Zambiya vizesi başvuru merkezleri ile iletişime geçen vize başvuru sahipleri Zambiya vizesi hakkında merak ettikleri konuları ücretsiz olarak öğrenerek sağlıklı bir vize başvurusu için ilk adımı atarlar. İletişim noktalarımızdan haftanın her günü ve günün her saati bilgi almak mümkündür.

Zambiya vizesi başvuru merkezleriyle şu şekilde iletişim kurulabilir:

 • Eraytur resmi web sitemiz üzerinden canlı sohbete katılabilir, Zambiya vizeleri hakkında sorular sorabilirsiniz.
 • Whatsapp vize numaramıza mesaj atarak Zambiya vize türlerindeki işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • E-posta adresimize ileti göndererek Zambiya vize evrakları listesine ulaşabilir, belgelerin nasıl alınacağını öğrenebilirsiniz.
 • Ücretsiz telefon hatlarımızda Zambiya vizeleri için her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Zambiya vizesi başvuru merkezlerimizde kaliteli bir hizmet misyonu ile vize işlemleri güvenle yapılmaktadır.

Zambiya Vizesi S.S.S.

Zambiya vize istiyor mu?
Zambiya, Türkiye’den vize talep eden ülkeler arasında yer alır. Türk vatandaşları, seyahat, ticari, çalışma, eğitim gibi vize türlerinden birini alarak ülkeye gidebilir. Zambiya vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır.
Zambiya vizesi nasıl alınır?
Zambiya vizesi almak için vize başvuru formunu doldurmanız ve vize merkezlerinden randevu almanız istenir. Randevu tarihinde gerekli evrakları vize merkezine teslim ederek vize ücretini ödemeniz ardından işleminiz tamamlanır. Zambiya vize başvuruları başlamıştır. Başvuru formunu ve gerekli evrakları derlemenizin sonrasında konsolosluğa teslim ederek başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Turistik vize talep eden kişilerin 90 gün boyunca geçerli olan vizeyi konsolosluklar üzerinden almasına imkan verilir.
Zambiya’ya nasıl gidilir?
Zambiya’ya gitmek için öncelikle gitme amacına göre bir vize türüne müracaat etmeniz gerekir. Vize başvurusu için yetkili vize merkezlerinden randevu alarak gerekli belgeleri teslim etmeniz istenir. Vize onayı alan kişiler, ülkeye aktarmalı uçuş yaparak gidebilir. Zambiya’ya turist olarak gitmenin yanı sıra çalışmak için de gitme hakkınız vardır. Bir kurumsal firmadan destek alarak çalışma izni başvurunuzu ilebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×