Zambiya Vize Formu ve Dilekçe - Eraytur
Zambiya Vizesi

Zambiya Vize Formu ve Dilekçe

 

Zambiya vize formu ve vize talep dilekçesi Zambiya vize işlemlerinde kullanılan evraklardır. Zambiya dış temsilcilikleri vize bölümüne vize başvuru sahibinin şahsi bilgilerini, mesleki bilgilerini, Zambiya seyahati bilgilerini vermek için düzenlenirler. Vize başvuru sahipleri herhangi bir hata yapmamak için vize uzmanlarından destek almalıdır.

Zambiya Vize Formu ve Dilekçe

Zambiya vize formu Zambiya dış temsilcilikleri tarafından vize kriterlerine uyumlaştırılmış bir başvuru formudur. Vize başvuru sahipleri başvuru formuna İnternetten ya da Zambiya vizesi başvuru merkezleri ofislerinden ulaşabilir. Kişisel bilgilerin girildiği başvuru formunda Zambiya seyahati ile ilgili alanlarda doldurulur. Vize danışman desteği ile eksiksiz ve hatasız olarak doldurulmalıdır.

Zambiya vize talep dilekçesi seyahat amacına göre belirlenen vize türü hakkında bir şahsi talep dilekçesidir. Vize türlerine göre farklı biçimlerde hazırlanır. Vize talep dilekçesi ve vize başvuru formu doldurulduktan sonra Zambiya vize evrakları vize başvuru formunda eklenir.

Zambiya Vize Formu Doldurulması Gereken Alanlar

Zambiya vize formu İnternet çıktısı alınarak ya da vize başvuru merkezlerinden elde edilerek doldurulur. Formdaki kişisel, mesleki, mali ve seyahat bilgileri kesinlikle doğru olmalıdır, formdaki ilgili alanlar boş bırakılmamalıdır. Vize uzman danışmanlarımızdan formu doldurma konusunda destek alınabilir.

Zambiya vize formu doldurulması gereken alanlar şunlardır:

  • Zambiya vize talebinde bulunan kişinin kişisel bilgileri, adı, soyadı, adresi, iletişim bilgileri, pasaport bilgileri forma yazılır.
  • Zambiya gezisinin ayrıntıları, nereye gidileceği, ziyaretin başlangıç ve bitiş tarihleri, başka ülkeye gidilecekse o gezinin bilgileri forma işlenmelidir.
  • Zambiya vize talebinde bulunan kişinin mesleki bilgileri, çalışma bilgileri, şirket bilgileri ve mali durumu hakkında bilgiler verilir.
  • Zambiya’da kalınacak otelin bilgileri ve iletişim bilgileri formda bulunmalıdır.
  • Zambiya’dan davetiye gönderen aile bireyinin ya da iş ortağı şirketin yetkilisinin bilgileri verilir.

Zambiya vize formu doldurulduktan sonra Zambiya vize talep dilekçesi yazılarak diğer gerekli evraklarla birlikte Zambiya dış temsilcilikleri vize bölümüne iletilir.

Zambiya Vize Talep Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Zambiya vize talep dilekçesi vize başvuru sahibinin seyahat amacına göre belirlediği vize türündeki talebi konsolosluk vize bölümüne ilettiği bir şahsi talep dilekçesidir. Farklı Zambiya vize türlerine göre içerik olarak farklı şekilde hazırlanmalıdır.

Zambiya vize talep dilekçesinde şu bilgiler bulunmalıdır:

  • Zambiya seyahatinin amacı ve bu amaca göre belirlenen vize türü
  • Zambiya seyahatinin ayrıntıları hakkında bilgiler, Zambiya’ya gidiş tarihi, dönüş tarihi, Zambiya’da gidilecek yerler, başka ülke seyahatleri varsa bilgileri
  • Zambiya seyahatinin finansal yönünü karşılama yöntemi açıklanır, sponsor varsa sponsor bilgileri özetlenmelidir.
  • Zambiya vize talebinde bulunan kişinin kimlik ve iletişim bilgileri

Zambiya ticari vize talep dilekçeleri şirket başlıklı kağıdında hazırlanır, şirket bilgileri ve şirketteki görevler-unvanlar belirtilmelidir. Ticari vize talep dilekçesini şirket yetkilisi imza ve kaşe ile onaylar. Zambiya’daki şirketin bilgileri de dilekçede yer almalıdır. İş organizasyonları ve planları özetlenmelidir.

Zambiya vize formu ve vize talep dilekçesi eksiksiz biçimde hazırlandıktan sonra vize başvuru dosyasının başına eklenir.

 
Zambiya vize başvurusu için güncel hazırlanan rehbere https://www.eraytur.com/zambiya-vize/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×