Tanzanya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Tanzanya Vizesi

Tanzanya vize istiyor mu sorusu için bordo pasaport sahiplerinin vize alması mecburi iken, diplomatik pasaport sahiplerinin ise 90 güne kadar olan seyahatleri için vizeden muaf tutulduklarını belirtelim.

Tanzanya vizesi almak isteyen kişilerin öncelikle hangi vize türüne başvuruda yapacağını belirlemesi büyük önem taşır. Çünkü başvuru işlemleri ve bu esnada talep edilecek ola evraklar seyahat amacına göre belirlenecektir.

Tanzanya vize başvurusu yaparken ilk adımda seyahat amacınızı belirledikten sonra arkasından, bu vize türü için sizlerden talep edilen gereklilikleri yerine getirmek zorundasınız. Bunlardan ilki vize evrakları diğeri ise, seçtiğiniz vize türüne göre ödemeniz gereken vize harç bedelidir.

Tanzanya vize evrakları hangi vize türüne başvuruda bulunacaksanız ona göre değişiklik gösterecektir. Bu yüzden de sizlerden istenen bu belgeleri eksiksiz, güncel ve talep edildiği şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Vize ücretini yatırdıktan sonra başvurularınızı bu evraklar ile birlikte vize başvuru merkezlerine gerçekleştirebilirsiniz.

Tanzanya vize ücreti ve evraklar konusundaki güncel bilgileri öğrenmek adınaEray Tur iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×