Sudan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Sudan Vizesi

Sudan vize istiyor mu sorusu için Diplomatik Pasaport sahipleri için, iki ülke arasındaki vize uygulamasının kalktığını ancak umuma mahsus bordo pasaport sahiplerinin ülkeye giriş için vize alması gerektiğini söyleyebiliriz. Ayrıca Mart 2011 tarihinde bu ülke, sınırda vize uygulamasını başlatmıştır.

Sudan vizesi uzun süreli seyahatler ya da kısa süreli ziyaretler doğrultusunda çeşitlere ayrılacaktır. Bu yüzden seyahat amacınız ne ise buna uygun vize türü için başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Sudan vize başvurusu için isterseniz başvuru merkezlerine müracaat edebilir ve vizenizi bu şekilde alabilir, isterseniz de sınıra vize uygulaması sayesinde vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Vize işlemleri hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan Sudan vizesi evrakları, başvuruda bulunacağınız vize türüne göre farklılık gösterecektir. Bu yüzden hangi vize türü için başvuruda bulunacaksanız ona uygun evrak listesinde bulunan belgeleri eksiksiz ve usule uygun bir şekilde teslim etmeniz gerektiğini unutmayın.

Sudan için gerekli güncel evrak listesi ve Sudan vizesi ücreti konusunda merak ettikleriniz için Eray Tur ile iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×