Pakistan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Pakistan Vizesi

Pakistan vize istiyor mu sorusu sorulduğuna bordo pasaportlular için vize istediği belirtilmelidir. Genellikle birçok insanda da bordo pasaport bulunmaktadır. Bu nedenle kısa veya uzun fark etmeksizin her türlü seyahat için pasaport gerekmektedir.

Pakistan vizesi çeşitleri söz konusudur. Ayrıca Pakistan vizesinde dikkat çeken şeylerden biri de vizelerin daha uzun süreli alındığında tam tersi biçimde daha kolay olabilmesidir. Yani uzun süreli bir vize almak bu ülke için daha kolaydır.

Pakistan’a gitmek için vize başvurusu gerekmektedir. Pakistan vize başvurusu için konsolosluklara gidebilirsiniz. Ancak öncesinde evraklar toplanmalı ve bir dosya haline getirilmelidir.

Pakistan vizesi evrakları birçok vizede olduğu gibi vize türüne göre değişmektedir. Ancak genel geçer belgeler de söz konusudur. Bunlardan biri en az 6 ay süresiz olan pasaport, 2 adet biyometrik fotoğraf ve kimlik fotokopisi gibi belgelerdir.

Pakistan vizesi için birtakım ücretler gerekmektedir. Pakistan vizesi ücreti net bir biçimde Eray Tur tarafından öğrenilebilecektir. Bu ödeme dekont halinde dosyaya eklenmelidir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×