Nijer Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Nijer Vizesi

Nijer vize istiyor mu sorusu sorulsa da Nijer diplomatlar haricinde herkesten vize istemektedir. Bu nedenle konsolosluğa vize başvurusu yapılmalıdır. Ülkenin birkaç yerinde Nijer konsolosluğu bulunmaktadır.

Nijer vizesi alabilmek için başvuru şarttır. Yani başvuru sonrasında vize alamazsanız Njier’e gidebilmeniz mümkün değildir. Genellikle vize başvuruları kısa sürede sonuçlanmakta olup bu süreci Nijer Büyükelçiliği yürütmektedir.

Nijer’e gidebilmek için yapılan Nijer vize başvurusu işlemleri kısa sürede sonuçlanır ve eğer belgeleriniz gereken şekilde ise vize alabilmeniz kolay olacaktır. Bu aşamada daha iyi bir vize dosyası oluşturabilmek için Eray Tur’dan yardım alabilirsiniz.

Nijer vizesi evrakları ilk olarak biyometrik fotoğraf ve vize başvuru formu gibi belgelerden oluşmaktadır. Buna ek olarak vize dilekçesi de gerekmektedir. Kendiniz imzalamanız önemlidir. Bunun dışında kimlik fotokopisi ve en az 6 ayı olan pasaportunuz dosyaya eklenmelidir.

Bunun dışında turist olarak gidiyorsanız banka hesap dökümü de istenecektir. Nijer vizesi ücreti ise bunların dışında olup harç ücretidir ve ret durumunda geri verilmeyecektir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×