Küba Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Küba Vizesi

Küba vize istiyor mu diye sorulduğunda bunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Yani bordo pasaportlu iseniz vize gerekmektedir. Ancak bordo pasaportlu değilseniz 180 gün içerisinde 90 gün kadar Küba’da vizesiz bulunabilirsiniz.

Küba vizesi alınırken dikkat edilecek hususlardan biri de ABD aktarmalı almamanızdır. Alıyorsanız ABD transit vizesi almanız da gerekir ki bu süreci daha uzun kılacaktır çünkü Küba vizesi almak oldukça kolaydır.

Küba vizesi evrakları genel olarak pasaport ve biyometrik fotoğraf istenmektedir. Bunun dışında nüfus cüzdanı fotokopisi ve uçağınızın rezervasyon bilgileri gerekmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi Eray Tur’dan alabilmek mümkündür.

Küba vizesi alırken bunların dışında ek bir şey istenmemekle birlikte bu durum turist vizesi için geçerlidir. Diğer vizelerde istenen evrakların daha fazlası olması mümkündür. Küba vize başvurusu ise konsolosluk üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Küba vizesi ücreti net olmamak ile beraber sürekli değişmektedir. Bu nedenle alacağınız vizeye bağlı olarak da vize ücretinde farklılıklar görülmesi mümkündür. Çocuklar için de uygun fiyatlar söz konusu olacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×