Küba Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Küba Vizesi

Küba Vizesi Başvuru Merkezleri

Küba vizesi başvuru merkezleri, Küba vize işlemlerinin titizlikle tamamlandığı vize ofisleridir. Vize başvuru merkezlerimizde tüm Küba vize türlerinde vize başvuru işlemleri kabul edilmekte, vize başvuru dosyaları hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanmaktadır.

Kanada Vizesi Başvuru Merkezleri

Küba Vizesi Başvuru Merkezleri

Küba vizesi başvuru merkezleri Gaziantep ve Ankara merkezlerinde başta olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet gösteren vize ofisleridir. Küba vize evrakları >> eraytur.com/kuba-vize-evraklari/  hakkında bilgi alabileceğiniz vize başvuru merkezlerimiz Küba dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmeti sağlayarak hızlıca Küba vizesi alınmasını sağlamaktadır.

Küba için vize gerekli mi?
Küba’ya gitmek isteyen bordo pasaport sahipleri vize almalıdır. Ancak diğer pasaport sahipleri için bu geçerli değildir.
Küba vizesi nereden alınır?
Küba vizesi internet üzerinden alınabilir bu nedenle her yerden başvurabilirsiniz.
Küba'ya gitmek icin ne gerekli?
Küba’ya gitmek için bordo pasaport sahibi iseniz vize almanız gerekir. Ancak her açıdan uçak bileti almanız gerekmektedir.

 

Küba vize ücreti>> eraytur.com/kuba-vize-ucreti/  tahsilatının yapıldığı başvuru merkezleri kaliteli hizmet anlayışı ile Küba vize başvuru işlemlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Koordinasyon hizmeti ve uzman desteği yanından vize başvuru sürecini konforlu hale getiren ek hizmetler de sunulmaktadır.

Küba Vizesi Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmet Anlayışı

Küba vizesi başvuru merkezleri tüm ülkemizden Küba vizesi başvurularını gerçekleştirmek için kabul etmektedir. Küba dış temsilcilikleri ile etkili bir koordinasyon sağlayan uzman danışmanlarımız eksiksiz ve hatasız bir vize başvuru dosyasının hazırlanmasına katkı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ek hizmetler ile vize başvuru süreci son derece hızlandırılmaktadır.

Küba vizesi başvuru merkezlerinde verilen ek hizmetler şunlardır:

Bu ek hizmetler vize başvuru sahibinin talebine bağlıdır ve vize başvuru sürecini konforlu ve süratli bir hale getirmektedir. İletişim noktalarımızdan bize ulaşan vize başvuru sahipleri hızlıca vize başvurularını tamamlayabilmektedir.

Küba Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Küba vizesi başvuru merkezleri iletişim kanalları ile uzman danışmanlarımıza ulaşan vize başvuru sahipleri Küba vizeleri hakkında her türlü bilgiye ücretsiz olarak ulaşabilmektedir. Başvuru merkezimize şu noktalardan kolayca ulaşmak mümkündür:

  • Canlı sohbet hattımızdan internet üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
  • E-posta adresimizden danışmanlarımıza posta atarak Küba vize gerekli evrak listesini alabilirsiniz.
  • Ücretsiz danışma hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.
  • Whatsapp acil vize hattımıza mesaj atarak tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Küba vizesi başvuru merkezleri vize ofislerine gelen vize başvuru sahipleri uzman danışmanlarımızla vize başvuru dosyalarını hemen hazırlayabilir, vize başvuru sürecini hızlıca başlatabilirler. Gaziantep ve Ankara başta olmak üzere tüm bölgelerden ve illerden vize başvuruları merkezlerimizde kabul edilmekte ve Küba dış temsilcilikleriyle etkili bir koordinasyon sağlanmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×