Kamboçya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Kamboçya Vizesi

Kamboçya vize istiyor mu? Kamboçya yeşil, gri ve siyah pasaportlu Türk vatandaşları için 180 gün içerisinde 90 günle sınırlı olmak üzere vize muafiyeti sağlar. Fakat bordo pasaportlular için ise tüm ziyaretler için vize uygulaması vardır.

Kamboçya vizesi ticari ya da turistik olmak üzere iki farklı şekilde alınabilir. Yetkilendirilen başvuru merkezleri ya da İstanbul’daki Fahri Kamboçya Konsolosluğundan vize işlemleri yapılabilir. Kamboçya vizesi almak için detaylı bilgi Eray Tur’dan alınabilir.

Kamboçya vize başvurusu online olarak yapılabilir. Ayrıca Kamboçya kapıda vize uygulaması yapan ülkelerden birisidir. Başvuru işlemini gerçekleştirmek için internet adresinden vize başvurusu form doldurulmalı ve vize ücreti ödenmelidir.

Kamboçya vizesi evrakları başvuru sırasında sisteme yüklenmelidir. En az 6 ay daha geçerli pasaport, vize başvuru formu, vize talep dilekçesi, 2 adet biyometrik fotoğraf, seyahat boyunca kalınacak otelin rezervasyon bilgileri ve uçak gidiş dönüş biletleri başvuru sırasında sisteme renkli olarak yüklenmelidir.

Kamboçya vizesi ücreti dolar üzerinden hesaplanır ve Kamboçya konsolosluğu tarafından belirlenerek talep edilir. E vize ve kapı vizesi arasında fiyat farkı vardır.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×