Kamboçya Vize Ücreti - Eraytur
Kamboçya Vizesi

Kamboçya Vize Ücreti

Kamboçya vize ücreti konsolosluk vize harçları ve vize başvuru merkezi hizmet bedellerinden oluşur. Vize ücreti Amerikan doları üstünden nakit olarak tahsil edilir. Vize ücretlerini vize başvuru merkezlerinde ödemek mümkündür.

Kamboçya Vize Ücreti

2021 yılında geçerli olan Kamboçya vize ücreti şu şekilde belirlenmiştir.

Kamboçya vizesi kaç TL?

E-vize başvurusunda bulunan vatandaşlara 37 USD değeri belirtilir ve ardından kapı vizesi için 30 USD tutarının üzerinde durulur.

Kamboçya vizesi kaç gün?

Söz konusu e-vize için ortalama 3 iş gününe yer verilir ve kısa sürede ülkeye seyahat etmeniz esas alınır.

Kamboçya vatandaşlığı nasıl alınır?

Vatandaşlık için 245 bin USD ve üzerinde yatırıma başvurabilir ya da dil yeterliliği ile ikamet süresine göre müracaat edebilirsiniz.

Kamboçya e-vize 37 USD
Kamboçya kapı vizesi 30 USD
Kamboçya Turistik Vize 120 USD
Kamboçya Ticari Vize 120 USD
Kamboçya Ekspres Vize 150 USD

 

Bu fiyatlara konsolosluk vize harç ücreti, aracılık kurum hizmeti ve KDV dahildir. Vize başvuru işlemleri Kamboçya vizesi başvuru merkezleri >> eraytur.com/kambocya-vizesi-basvuru-merkezleri/  aracılığı ile yapılmalıdır. Uzman danışmanlar desteğinde vize başvuru dosyaları sağlıklı bir şekilde hazırlanır.

Kamboçya Vize Ücreti Önemli Noktalar

Kamboçya vize ücreti e-vize, kapı vizesi ve normal başvuru vizeleri türlerinde farklı ücretlere tabiidir. Kamboçya e-vizesi online olarak daha az evrakla alınabilmektedir, uzman vize danışmanları eşliğinde işlemlerin tamamlanması herhangi bir hata yapılmaması için çok önemlidir. Kapı vizesi işlemleri sınır kapılarında yapılmaktadır, ancak bazı durumlarda ülkeye girişlerde sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu yüzden vize işlemlerinin Türkiye’de yapılması daha sağlıklı olacaktır.

Kamboçya vize ücreti hakkında bilinmesi gereken önemli noktalar şunlardır:

  • Kamboçya vize ücreti başka şahıslara satılamaz veya devredilemez.
  • Kamboçya vize reddi >> eraytur.com/kambocya-vize-reddi/ kararı sonrasında ödenen ücretler geri ödenmez.
  • Vize ücreti talep edilen vize türü için geçerlidir.
  • Kamboçya vize ücreti sadece Kamboçya vizelerinde kullanılır.

Kamboçya vize başvuru dosyaları dikkatle hazırlanmalı ve vize ücreti ödendi dekontu dosyada bulunmalıdır. Kamboçya vize evrakları >> eraytur.com/kambocya-vize-evraklari/  tamamıyla ve hatasız bir şekilde hazırlanmalıdır.

Vize ücreti Amerikan doları üzerinden belirlenir ve Türk lirası karşılığı olarak vize başvuru merkezlerinde ödenebilir. Vize bütçesi belirlenirken güncel döviz kurları dikkate alınmalıdır.  Ödemeler nakit olarak alınmaktadır.

Vize başvuru merkezlerimizde Kamboçya ve diğer Afrika ülkelerinin e-vize ve kısa süreli vize işlemleri tamamlanmaktadır. Uzman danışmanlarımız vize başvuru sürecinin her adımında deneyimlerini size aktaracak ve sağlıklı bir vize başvuru süreci yaşamanızı sağlayacaktır. Yüksek vize kabul oranıyla vize başvuru merkezlerimiz sektöründe ön plana çıkmakta, Gaziantep ve Ankara merkezlerimizde vize başvurularını kabul etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×