İsrail Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

İsrail Vizesi

İsrail vize istiyor mu? İsrail, Türk vatandaşları için vize uygulaması yapan ülkelerden birisidir. Yeşil, gri ve siyah pasaportlu Türk vatandaşları için 180 gün içerisinde 90 gün süre ile İsrail seyahatleri için vize şartı bulunmaz. Fakat bordo pasaportlu Türk vatandaşları için vize şartı vardır.

İsrail vizesi türleri arasında seçim yapıldıktan sonra ize başvurusu yapılmalıdır. İsrail ziyaretinin amacına göre turistik, ticari, aile- arkadaş ziyareti, aile birleşimi vizesi, din adamı vizesi, çalışma vizesi, öğrenci vizesi ve geçici konaklama vizesi türlerinden birisi seçilerek başvuru işlemine geçilir.

İsrail vize başvurusu yapılırken vize türüne göre başvuru formu doldurulur ve evrak prosedürü buna göre devam eder. İsrail Konsolosluğu ya da yetkili Eray Tur aracılığı ile vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir.

Öncelikle İsrail vizesi evrakları doğru ve eksiksiz olarak düzenlenmeli ve konsolosluk ya da danışmanlık firmasına teslim edilmelidir. Vize başvuru formu, vize talep dilekçesi, pasaport, kimlik, otel ve uçak biletleri rezervasyonları en önemli belgelerdir.

İsrail vizesi ücreti İsrail konsolosluğu tarafından belirlenen ve talep edilen ücretlerdir ve vizenin uzunluk süresine göre değişir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×