Fildişi Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Fildişi Vizesi

Fildişi vize istiyor mu? Fildişi Sahili Afrika kıtasının batısında yer alır. Fildişi Sahiline yapılacak ziyaretler için yeşil, gri ve siyah pasaport sahiplerine 180 gün içerisinde 90 günle sınırlı olmak üzere vize muafiyeti bulunur. Ancak bordo pasaportlu Türk vatandaşları için ise vize zorunluluğu bulunmaktadır.

Fildişi vizesi için başvuru yapmadan önce başvurulacak vize türü seçilmesi gerekir. Turistik, ticari, erasmus, aile ziyareti vizesi, aile birleşimi vizesi, aile ziyareti vizesi ve transit vize seçeneklerinden birisi seçilmelidir.

Fildişi vizesi başvurusu yaparken seyahatin uzunluğuna göre vize türü seçilmelidir. Turistik, ticari ve aile ziyareti vizeleri kısa süreli vizelerdir ve 90 günden kısa ziyaretler için kullanılır. Oturum, aile birleşimi gibi vizelerse uzun süreli vizelerdir.

Fildişi vizesi evrakları fildişi vizesi evrakları tam ve doğru bilgilerle doldurulmalıdır. Evraklar tamamlandıktan sonra Fildişi konsolosluklarına bizzat getirilmeli ya da Eray Tur’a mail olarak gönderilmelidir.

Fildişi vizesi ücreti Euro üzerinden ödenir. Vize uzunluğuna ve giriş sayısına göre ücret farkı vardır. Vize ücreti ödendikten sonra başvuru evraklarına ödeme belgesi de eklenmelidir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×