Fildişi Vize Formu ve Dilekçe - Eraytur
Fildişi Vizesi

Fildişi Vize Formu ve Dilekçe

Fildişi vize formu, online olarak doldurulan, turistik vizelerde geçerli olan e-vize uygulaması ve diğer vize türlerindeki başvurularda doldurulması istenen bir vize başvuru bilgi formudur. Kişisel alanlardan ve seyahat bilgilerinden oluşan form kesinlikle hatasız ve doğru doldurulmalıdır.

Etiyopya Vize Formu ve Dilekçe

Fildişi Vize Formu ve Dilekçe

Fildişi vize formu doldurulurken şu noktalara dikkat etmek gerekir:

  • Fildişi vize formu İngilizce doldurulur. İngilizce dil düzeyi yeterli olmayan kişiler vize başvuru merkezlerinden yardım almalıdır.
  • Kimlik ve pasaport bilgileri hatasız yazılmalıdır. Kimlik Numarası ve Pasaport Numarası bildirimi doğru yapılmalıdır.
  • İletişim bilgileri, telefon, e-posta adresi, ikametgah adresi doğru verilmelidir. Fildişi dış temsilcilikleri bu iletişim yollarıyla vize başvurusu sahibiyle iletişime geçerler.
  • Mesleki bilgiler ve çalışma bilgileri doğru verilmelidir. Çalışılan kurum veya firma adı, adresi, iletişim bilgileri verilmelidir. Öğrenciler okul bilgilerini verirler.
  • Seyahat amacı doğru bildirilmelidir. Ticari seyahatlerde Fildişi’nde bulunan şirketin adı, adresi yazılmalıdır.

Fildişi Sahili vize var mı?

Fildişi sahiline gitmek için vize alma zorunluluğu bulunmaktadır.

Fildişi vizesi nasıl alınır?

Vize alırken, başvuru formu, pasaport, banka hesap detayı, 2 adet biyometrik fotoğraf ve otel rezervasyon bilgileri talep edilen temel unsurlar arasındadır.

Fil dişi nerede?

Batı Afrika’da yer alan Fildişi Sahilleri doğal güzellikleri ile göz doldurmaya devam etmektedir.

  • Seyahat bilgileri verilirken net olunmalıdır, otel ve uçak rezervasyonları bu tarihlerle uyumlu olmalıdır.
  • E-Vize başvurusunda başvuru formu online doldurulur, onaylı bir çıktısı mutlaka alınmalıdır. Sisteme yüklenecek belgelerle vize başvuru formundaki bilgiler çelişmemelidir. Sisteme taratılarak pasaport, uçak-otel rezervasyonları, seyahat sağlık sigortası, kimlik belgesi yüklenir.
Fildişi vize formu İnternet üzerinden Fildişi dış temsilcilikler resmi İnternet sitelerinden veya vize başvuru merkezleri aracılığı ile doldurulabilir. Vize başvuru merkezlerinize ulaştırdığınız belgelerdeki bilgilerle, yetki verdiğiniz takdirde uzman vize danışmanları eksiksiz ve hatasız bir şekilde vize başvuru formunu adınıza doldurabilirler.

Fildişi Vize Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Fildişi vize dilekçesi özellikle ticari seyahatlerde, oturma ve çalışma izni gibi vize türlerinde kullanılan ve Fildişi dış temsilciliklerine hitaben yazılan bir vize talep dilekçesidir. Vize dilekçesi İngilizce yazılır, seyahat amacı belirtilir, seyahat tarihleri net olarak belirtilir.

Ticari vize talep dilekçeleri firmanın antetli kağıdında düzenlenmelidir, yetkili imzası ve kaşenin bulunduğu dilekçeye ek olarak imza sirküleri de verilir. Şirketin adı, adresi ve telefonu yazılmalıdır. Vize başvurusunda bulunan kişinin şirket unvanları ve görev pozisyonu belirtilmelidir. Sponsor olacak şirketin bilgileri de dilekçede bulunmalıdır. Dilekçede iş planları belirtilmeli, seyahatin hangi tür iş ilişkisi içerdiği yazılmalıdır.

Fildişi vizesi için yeni yılda belirlenen evrak listesine https://www.eraytur.com/fildisi-vize-evraklari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×